2015. június 10., szerda

4.évad 8.rész ~Show

Hola! Llegó a la parte nueva !!Y espero que te guste!        

(Mivel az első évadban Vilu olyan fiatal így őt fogom Virág-hoz tenni ahol már szőkés barna vagy teljes szőke az lesz VIOLETTA !!! ) 
León szemszöge ... 
Reggel arra ébredtem ,hogy a nagyobbik lányom egy dalt komponál , ír zongorázik ,énekel :3 . Mese szép hangja van ,na jó azért valamit örökölt Vilutól :3 . Ekkor megindultam lefelé a lépcsőn és csak hallgattam ahogyan énekel :3 gyönyörű a hangja . 
No soy ave para volar,
Y en un cuadro no se pintar
No soy poeta escultor.
Tan solo soy lo que soy.
Las estrellas no se leer,
Y la luna no bajare.
No soy el cielo, ni el sol...
Tan solo soy.
Pero hay cosas que si sé,
Ven aquí y te mostraré.
En tu ojos puedo ver....
Lo puedes lograr, prueba imaginar.
Podemos pintar, colores al alma,
Podemos gritar iee eê
Podemos volar, sin tener alas...
Ser la letra en mi canción,
Y tallarme en tu voz.

-Mese szép volt -mosolyogtam 
-Köszi apa -ölelt meg 
-Lenne kedved beiratkozni egy zene suliba? 
-Igen!! 
-Rendben ,akkor még ma elviszlek ! 
-Köszönöm , köszönöm !!! 
-Nincs mit -nevettem 
-Mi ez a nagy öröm ? -jött le Fran
-Apa , megengedte ,hogy ének suliba menjek ! 
-Olyan stúdió szerűségre gondoltál León ? 
-Igen , és pont  a miénkre! 
-Ez nagy szerű , így legalább ott lesz velünk nap mint nap ! 
-Az -ásított 
-Menj fel nyugodtan ha álmos vagy ! 
-Nem ! -mondtam határozottan
-Oké ,oké ! Ne morogj -nevetett a barátnőm
-Haha , Francesca nem vagy vicces -nevettem és átöleltem  a derekát
-Szeretlek -mondta és a fejét a vállamra hajtotta
-Én is téged drágám -mondtam
-Én annál is jobban ! -mondta
-Nem is ! Mert én szeretem jobban -rohant le Amanda
-Még szép kicsim -vettem az ölembe
Egyszerűen imádom a családomat . Fran-nal minden olyan más ,imádok vele lenni . Annyira kis család szerető tud lenni ,hogy csak na ! És mikor elengedtem az életem legrosszabb döntése volt !! ::((

Violetta szemszöge ...
Pár napja meglátogattam a kis lányomat Virágot aki teljesen rám hasonlít :3 ,pedig ezt nem mondanám soha . De most ,hogy már nagyon régen láttam így igen is mondom !!! Most éppen  a show_ra készülök , ma lépünk fel utoljára a Stúdió jóvoltából :(( De azt viszont megbeszéltük ,hogy mindig is össze tartóak leszünk és szeretni fogjuk a másikat _:3 .
-Azta ,anya mese szép vagy !! -mondta Hanna
-Köszönöm kicsim -pusziltam meg
-Bizony hogy az vagy ! -jelent meg Diego
-Köszönöm édesem -pusziltam meg az arcát
Egy órával később már mindenki készülődik a koncertre a helyszínen :3 nekem már a hajam kész smink kész . Most megyek fel veszem a  "jelmezem" .
@Diego Pascal : Szerelem koncerten :3 #Puszi #Violetta #Koncert
  -Remek , remek . En Gira !!Mindenki a színpadra . -mondta Pablo

  • En Gira 
  • Entre Do Mundos 
  • Te Creo
  • Habla si peudes 
  • Podemos
  • Veny Canta (spanyol és olasz verzió) 
  • Euforia 
  • Tines Todo 
  • Neustro Camino 
  • _{És még egy pár szám :D } 
  • Hoy Somos Mas 
Utolsó koncert , utolsó dedikálás , utolsó színpadon öröm könnyezés és utoljára hallgathatom ,hogy a nevemet Ordibálják ! Jaj , annyira de annyira fog hiányozni !!
-Vilu menj ki a színpadra köszönj el végleg tőlük ! -mondta Pablo
-igen is -sóhajtottam és kifáradtam a színpadra és sírva köszöntem el
-Szertelek titeket ! -kiabáltam
-Mi is TÉGED !!! _Ordibáltak és visítottak
-Sziasztok !!! -integettem sírva
@Diego Pascal : Szegény :( Elköszön a stúdió koncertjeitől :( És ez nagyon megviseli ,hisz szereti őket :(( #Sad #Concert #By

Diego szemszöge ....
Mikor Vilu lejött a  színpadról én rögtön magamhoz szorítottam annyira ki volt bukva szegény . Nem csak az élete van romokban hanem lassan a karierre is ! León dobta őt Fran-ért . És ez is keresztbe tett neki meg az is ,hogy ennyire elhidegültek egymástól ,hogy León mástól akart gyereket :(( : Ahogy ő is ,de ebbe ne menjünk bele ,mert ő csak az után kezdett velem találkozgatni miután megtudta ,hogy León miért nem aludt ott hon egy éjjel és nem bírta .
-Shhh-nyugtattam
-Hiányozni fognak Diego !
-Tudom , de most nem szabad sírnod !
-Megengeded ? -kérdezte León
-Persze -mondtam majd Vilu erősen León-hoz bújt ő pedig ennél is erősebben ölelte

León szemszöge ...
Úgy éreztem ,hogy muszáj vagyok oda menni Violettához és magamhoz vegyem ,mert tudtam mire van szüksége az én karjaimban tudd csak lenyugodni !
-Sh ,shhh -csitítgattam - nem szabad sírnod ! -simogattam
-Honnan tudtad ,hogy most arra vágyom csak ,hogy szorosan magadhoz ölelj és hozzám szólj valamit ? -kérdezte még mindig a karjaimba bújva
_Ismerlek és tudom mikor mire van szükséged !
-Aranyos vagy -mosolygott
-VÉGRE !!!!
@León Pascal : Végre mosolyogsz :3 #Szeretlek <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése