2015. június 7., vasárnap

4.évad 6.rész Baleset :OO

Diego szemszöge ...
Violetta ideglenesen hozzám költözött .Mivel Fran most León-nál lakik . Violetta hozta Hannát is aki Imádja Dzsena-t  és ő is Hannát ;)) Reggel arra ébredtem ,hogy valaki puszit nyom az arcomra :3 És ez a valaki  Hanna volt :D
-Jó reggelt -köszönt
-Neked is -pusziltam bele a hajába
-Anya?-kérdezte
-Szerintem elment a boltba
-Értem . Nem megyünk ma el a stúdióba?-kérdezte mese szép mosollyal
-Ha szeretnéd
-Igeen !
-Menjünk
-Dzsena sincs itt hon :((((
-Akkor a stúdióban vannak na menj öltözz át és mehetünk
Hanna szépen felöltözött de nem vitte túlzásba ,mert nagyon meleg volt ,de viszont a nap szemüveg nem maradhatott ki _D Gyönyörű <3
@Diego Domínguez : Hanna :3
Hamar beértünk a stúdióba és Hanna meglátta León-t és rögtön  oda rohant :) hiába nem lakik már vele akkor is szeretni fogja
-Apa ,apa !!
-Szia drágám ! -kapta fel
-Nem láttad anyát?
-ööm , de Dzsena-val van az ének teremben
-Oki ,Fran? És a nővéreim ?
-Fran Camival , A nővéreid meg ott hon Olgával és Jade-el
-mehetek én is ? :O
-Persze ,hogy mehetsz!
Egy fél óra múlva át vittem León-ék házába Hannát aztán irány a stúdió  . Vilu el volt Dzsena-val én meg kicsit társalogtam Fran-nal
-Fran,minden rendben ? -kérdeztem
-Persze -tagadta
-Ne hazudj! Mi a baj ?
-Rosszul vagyok!
-Szólok León-nak
-Nem kell , nem akarom ,hogy aggódjon értem !
-Rendben
Fran egy hamar helyre jött és aztán én el is mentem onnan ,mert Vilu hívott .

                                                         *9 hónap múlva*

León szemszöge...
Pár napja ,hogy megszületett a kislányom és kis Fiam . Igen kettő ugyan is Fran mielőtt megszülte a kicsiinket megtudta,hogy ikreink lesznek <3  A kis lány Amanda lett a fiú pedig Ádám .Annyira szeretem  a kicsikéimet  <3 úgy döntöttem ,hogy Fran és én együtt neveljük fel a gyerekeket .

@LeónPascal  : Amanda és Ádám <3 kincseink @Francesca Galvin Pascal
-anya,megfoghatom ? -kérdezte Vivi
-Persze életem ,csak akkor ülj fel az ágyra -mondta
-Rendben -mikor felült a kezébe vehette az öccsét
-Te is ülj fel és megfoghatod a húgod ! -mondtam
-Oki -mondta majd felült és ő is megkapta a testvérét
Rettentően büszke vagyok a családomra :3 A nagyobb lányok nagyon boldogok ,hogy végül együtt nőhetnek fel de viszont hiányzik nekik Vilu és Diego de ennek ellenére mostanában leköti őket a kistestvér és nem törődnek  mással  .

Violetta szemszöge ...
Két nap és megszületik a legifjabb Pascal :3 ,már nem igazán izgat az ,hogy León mással volt és most gyereke van  . Mert megtaláltam azt a boldogságot amit akartam ! Diego és a kér lány már várja a kis fiút aki a Ruggero Pascal nevet kapja majd  ..Hannáék pedig boldogok ,hogy együtt nőnek fel ,mert imádják egymást ! Nagyon jó kis ^ˇˇTesókˇ .
-Anya ,nézd mit kaptam apától -mondta Dzsena . Mostanság kezdi megszokni a helyzetet és anyának szólít
-Gyönyörű kincsem -pusziltam meg
-Anya !! Nézd nekem is mit adott apa ! -mondta Hanna
-Mese szép ! Pont mint ti kincseim !
Még egy ideig cseverésztem a lányokkal majd átjött az egyik barátnőjük és felmentek a szobába . Mi meg kettesben maradtunk  .
-Dzsena ,kezdi fel fogni  a helyzetet ! -mosolyogtam
-Hanna is , mert apának hív ami annyira jól esik ,számomra meg van a tökéletes család ! És azt ti aékotjátok négyen ! Helyesbítek 5 -en mert ott van Vivien is
-Nekem is öten :)

Hanna Pascal ...
Úgy látom ,hogy anya boldog . És most lesz egy testvérem <3 Ru . Nagyon várom a drágámat <3
Ma át jött az egyik barátnőnk Em. Nagyon szeretjük őt :3
_felesz vagy merszezünk ? -kérdeztem
-Igen !
-Felesz vagy mersz Hanna ? -kérdezte Em
-Merek _röhögtem
-Hm ,hm ,hmmm ! Menj le puszild meg anyukád hasát és mondd azt ,hogy szeretlek Ru.
-Oki
-Szeretlek Ru-pusziltam meg anya hasát és felmentem
Még azt is megengedték ,hogy itt aludjon a legjobb barátnőnk .


Francesca szemszöge ...
Annyira vártam már erre ,hogy León és én boldogok legyünk ! És végre azok vagyunk ! A Virág engem Anyának hív Vivien meg León-t apának :3 kell ennél jobb?? Nem nem kell !
-Olyan boldog vagyok -mondtam és hozzá bújtam León-hoz
-Én is ,mert te azzá tettél -csókolt szájon
-szeretlek -mondta
-Én is téged
Még beszélgetünk aztán mi is lefeküdtünk aludni ,a gyerekek már rég alszanak most rajtunk a sor !

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése