-de aranyosak vagytok . .-Szólt le hozzánk Angie .
-Köszönjük . ._Közölte Vilu .
-Szívesen .
-Voltunk a stúdióban is .
-Minek ?
-León apukájához .
-Értem . León !
-Igen ?
-Az öcsédékkel mi van ?
-Megvannak .
-Az jó . Holnap az öcsédnek vizsga .
-Átadom . De hogy hogy külön van az én vizsgám meg az övé ?
-Úgy hogy ő később kezdte a stúdiót . És így te és Violetta egyszerre vizsgáztattok .
-Áh,értem .
Eközben Diegoéknál .
-Diego , mikor lesz a vizsgád ?
-Pf. holnap :(
-Jaj ...
-Ja .. nem félek mert tudom mik lesznek ...
2015. február 26., csütörtök
2015. február 23., hétfő
3.évad 23.rész
Majd mikor elköszöntünk a szerelmem édesapjától . Én nem nagyon akartam tovább maradni a stúdióban . Hogy miért ? Azért mert félek !! Én most jobb szeretnék ott hon vigyázni a csöppségre . És Olgát hallgatni ,hogy milyen aranyos kis baba . Pont mint te voltál .
-León !
-Igen szerelmem ?
-Haza szeretnék menni !
- Gyere kicsim haza viszlek .
-Köszönöm .
-Nincs mit .
Oda értek Violettáék házához .
-Sziasztok .
-Szia Olga .
-Jó napot .
-Jaj ,had nézem a csöppséget !
-Olga , hiányoztál !
-Te is ! A kislány kiköpött olyan mint az anyukája . !
-Nem is ! Virág nagyon szép de én nem!
-Dehogyis nem !! .-Mondta Olga és León egyszerre .
-Ne már ! Haza jövök és ez fogad Olgi ?
-Mi ? Az hogy szép vagy ?
-Igen ! Apa!! ._Szaladtam oda apához .
-Szia kislányom !
-Hogy vagy Violetta ?
-Jól . Ti ?
-Nagyon jól . És boldogan .
-Annak örülök .
León leült a kanapéra Virággal .
-Hogy te milyen jól bánsz ezzel a két lánnyal !
-Köszönöm . Nagyon szeretem őket !
-Látszik rajtad !
-Komolyan ?
-Igen nagyon !
-León !
-Igen szerelmem ?
-Haza szeretnék menni !
- Gyere kicsim haza viszlek .
-Köszönöm .
-Nincs mit .
Oda értek Violettáék házához .
-Sziasztok .
-Szia Olga .
-Jó napot .
-Jaj ,had nézem a csöppséget !
-Olga , hiányoztál !
-Te is ! A kislány kiköpött olyan mint az anyukája . !
-Nem is ! Virág nagyon szép de én nem!
-Dehogyis nem !! .-Mondta Olga és León egyszerre .
-Ne már ! Haza jövök és ez fogad Olgi ?
-Mi ? Az hogy szép vagy ?
-Igen ! Apa!! ._Szaladtam oda apához .
-Szia kislányom !
-Hogy vagy Violetta ?
-Jól . Ti ?
-Nagyon jól . És boldogan .
-Annak örülök .
León leült a kanapéra Virággal .
-Hogy te milyen jól bánsz ezzel a két lánnyal !
-Köszönöm . Nagyon szeretem őket !
-Látszik rajtad !
-Komolyan ?
-Igen nagyon !
2015. február 21., szombat
3.évad 22.rész
Mikor aztán León édesapjához mentünk Thomas oda állított hozzánk . Én-én ijedtemben csak öleltem León-t .
-Violettám ,ne félj .
-Jó .
-Thomas mit akarsz ?
-Violettát !!
-Nem bírod felfogni ,hogy gyermeke van ?
-De mégis vajon kitől ?
-Tőlem ! Nem is tőled te fél eszű!
-Violetta ez igaz ?
-Igen igaz ! Én terhes voltam León-tól . És most van egy szép kislányunk ! Értsd meg kérlek !
-De Vilu , akkor az a sok szerelmem kettőnk közt nincs többé ?
-Sajnálom ,de nincs ! Engem a szívem León-hoz köt .
-Jó ,rendben . Légy boldog Violetta . Elengedlek !
-Köszönöm.
Thomas távozott tőlünk . Én csak félve néztem ajtóra ,hogy mikor érkezik Gregórió .
-Mit fog mondani ?
-Nem tudom előre kicsi csillagom .
-Én sem .
Ekkor megjelent León apja . Pillangók kezdtek repkedni a gyomromba . Rá pillantottam Virágra ez picit megnyugtatott .
-Sziasztok .
-Szia apu .
-Jó napot .
-Hogy hívják a kislányotokat ?
-Virág Mária Pascel . .-Mondta León .
-Gyönyörű ! Rengeteg egészséget kívánok nektek !
-Köszönjük .
-Nincs mit . Nincs mit .
-Violettám ,ne félj .
-Jó .
-Thomas mit akarsz ?
-Violettát !!
-Nem bírod felfogni ,hogy gyermeke van ?
-De mégis vajon kitől ?
-Tőlem ! Nem is tőled te fél eszű!
-Violetta ez igaz ?
-Igen igaz ! Én terhes voltam León-tól . És most van egy szép kislányunk ! Értsd meg kérlek !
-De Vilu , akkor az a sok szerelmem kettőnk közt nincs többé ?
-Sajnálom ,de nincs ! Engem a szívem León-hoz köt .
-Jó ,rendben . Légy boldog Violetta . Elengedlek !
-Köszönöm.
Thomas távozott tőlünk . Én csak félve néztem ajtóra ,hogy mikor érkezik Gregórió .
-Mit fog mondani ?
-Nem tudom előre kicsi csillagom .
-Én sem .
Ekkor megjelent León apja . Pillangók kezdtek repkedni a gyomromba . Rá pillantottam Virágra ez picit megnyugtatott .
-Sziasztok .
-Szia apu .
-Jó napot .
-Hogy hívják a kislányotokat ?
-Virág Mária Pascel . .-Mondta León .
-Gyönyörű ! Rengeteg egészséget kívánok nektek !
-Köszönjük .
-Nincs mit . Nincs mit .
3.évad 21 .rész
-Hogy hogy baba váró bulit ?? :O
-Thomas neked ahhoz semmi közöd !
-De igenis van ! Nagyon sok !
-Na ? Mondj egyet !
-Violettával jártam 1 évig !
-Jaj ,hova szaladjak ? Vagy mégis mit csináljak vele ?
-Amit akarsz ! De Vilu csak a te karjaidban keresett vigaszt ! Kösz ,de már tudok rá én is vigyázni !
-Haha , röhög a nem is tudom mim is ! Te hallod mit beszélsz itt össze ?
-Igen elég jól hallom magam ! És mi azzal a baj hogy vissza akarom kapni a csajomat ?
-Az ,hogy velem jár csak 3 éve nem gond ! Ugye ? És már egy két hónap és még boldogabbak leszünk ,de azt hogy miért nem kötöm az orrodra !
-Na és Franomhoz mi közöd ?
-Vele Violetta előtt egy hónapig jártam ! De mi ez a nagy féltés ?
-León , León !! .-Szólt az öcsém barátnője .
-Mi a baj Fran ?
-Vilu , rosszul érzi magát !!
-Tessék ? Hol van most ?
-Ének terem !
-Máris ott vagyok ! Diego te nem ne törődj vele !!
-Rendben ! Meglesz !
-Megígéred ?
-Meg persze !
-Ajánlom is ! Inkább gyere velem öcsi !
-Oké .
-Vilum ,jól vagy ?
-Igen . Csak az előbb hányingerem volt !!
-Jaj , az nem jó . Bocsi kicsim hogy nem voltam itt csak Thomas szívta a véremet !!!
-Már megint ?
-Ja ,már megint .
-Haj ,mikor érti meg hogy én veled akarok lenni ?!
-Nem tudom !
Eltelt a maradék idő a kicsi születéséig .
-Á_á_á !! León !!
-Mi a baj éltem ?
-Szülni fogok !! Vigyél be a kórházba !
León gyorsan be vitte szerelmét a kórházba . Ahol Violetta egy fél óra múlva megszülte a mese szép kislányát .
-Sziasztok . .-köszönt León ...
-Szia .-köszöntem ...
-De szépecske !
-Az . Mi legyen a neve ?
-Például Virág Mária Pascel !
-De édes tőled ,hogy az édesanyám nevét is adtad neki !
-Ez természetes életem !
-Szeretlek !
-Én is téged Violettám .
Két hét után Violetta haza mehetett a kislányával . Kénytelen volt bemenni a stúdióba ,mert Gregórió León édesapja ott dolgozik és nincs ideje semmire!! Így hát elmentünk hozzá . León is jött velünk ő tolta a babakocsival Virágot :))) és fél kezével engem fogott . Mit is mondhatnék?! Nagyon boldog vagyok Leónnal . León mindent meg tesz hogy minél boldogabb legyek vele . De én már is az vagyok vele ! Mert nekem ő és Virág az éltem !
-Thomas neked ahhoz semmi közöd !
-De igenis van ! Nagyon sok !
-Na ? Mondj egyet !
-Violettával jártam 1 évig !
-Jaj ,hova szaladjak ? Vagy mégis mit csináljak vele ?
-Amit akarsz ! De Vilu csak a te karjaidban keresett vigaszt ! Kösz ,de már tudok rá én is vigyázni !
-Haha , röhög a nem is tudom mim is ! Te hallod mit beszélsz itt össze ?
-Igen elég jól hallom magam ! És mi azzal a baj hogy vissza akarom kapni a csajomat ?
-Az ,hogy velem jár csak 3 éve nem gond ! Ugye ? És már egy két hónap és még boldogabbak leszünk ,de azt hogy miért nem kötöm az orrodra !
-Na és Franomhoz mi közöd ?
-Vele Violetta előtt egy hónapig jártam ! De mi ez a nagy féltés ?
-León , León !! .-Szólt az öcsém barátnője .
-Mi a baj Fran ?
-Vilu , rosszul érzi magát !!
-Tessék ? Hol van most ?
-Ének terem !
-Máris ott vagyok ! Diego te nem ne törődj vele !!
-Rendben ! Meglesz !
-Megígéred ?
-Meg persze !
-Ajánlom is ! Inkább gyere velem öcsi !
-Oké .
-Igen . Csak az előbb hányingerem volt !!
-Jaj , az nem jó . Bocsi kicsim hogy nem voltam itt csak Thomas szívta a véremet !!!
-Már megint ?
-Ja ,már megint .
-Haj ,mikor érti meg hogy én veled akarok lenni ?!
-Nem tudom !
Eltelt a maradék idő a kicsi születéséig .
-Á_á_á !! León !!
-Mi a baj éltem ?
-Szülni fogok !! Vigyél be a kórházba !
León gyorsan be vitte szerelmét a kórházba . Ahol Violetta egy fél óra múlva megszülte a mese szép kislányát .
-Sziasztok . .-köszönt León ...
-Szia .-köszöntem ...
-De szépecske !
-Az . Mi legyen a neve ?
-Például Virág Mária Pascel !
-De édes tőled ,hogy az édesanyám nevét is adtad neki !
-Ez természetes életem !
-Szeretlek !
-Én is téged Violettám .
Két hét után Violetta haza mehetett a kislányával . Kénytelen volt bemenni a stúdióba ,mert Gregórió León édesapja ott dolgozik és nincs ideje semmire!! Így hát elmentünk hozzá . León is jött velünk ő tolta a babakocsival Virágot :))) és fél kezével engem fogott . Mit is mondhatnék?! Nagyon boldog vagyok Leónnal . León mindent meg tesz hogy minél boldogabb legyek vele . De én már is az vagyok vele ! Mert nekem ő és Virág az éltem !
3.évad 20.rész
León-t egy pár nap múlva haza engedték . Violetta egyre boldogabb ,de ezt a rendet egy régi ismerős felborítja . A neve Thomas . Violettába volt szerelmes egy ideig , de miután elkellet mennie Buenos Airesből . Violetta végre boldog lehetett León-nal . ki óvta és védte mindentől .
-León , én nagyon félek !
-Ne félj , itt vagyok veled . És megvédelek tőle !
Thomas mindent végig nézet . És már e szavak hallatán rá jött arra hogy Violetta már semmit sem érez iránta. Ezért elment fel keresni Francesca-t .
-Thomas ? Te mit keresel itt ? .-Kérdezte Fran ..
-Vissza jöttem mert hiányoztál !
-De...de...
-De ?
-Én mást szeretek ! .-Ekkor megérkezett Diego...
-Szia Gyönyörűm . Ő meg kicsoda ?
-Szia szívem . Ő egy régi ismerősöm aki szerelmes belém , meg aztán a bátyád barátnőjébe is .
-Tessék ? Erről León tudd ?
-Igen sajnos tudd Diego !
-Mit képzelsz magadról ? Mit akarsz te itt a lányoktól ? Mind a ketten boldogok mással !
-Haj , te ezt nem érted ! Több évi szerelmet nem lehet elfelejteni !
Violettáék épp oda ment mert León beszélni akart az öcsével .
-Sziasztok . Fran beszélhetek négy szemközt Diegoval ?
-Sziasztok . Persze . Vilu jössz ?
-Igen .
-Miről van szó ?
-Arra gondoltam ,hogy csinálhatnánk a lányoknak egy baba váró bulit ! Violettával nem sokéra megszületik a kicsink . Utána meg nektek !
-Igen ,szerintem ez jó ötlet !
-Akkor szólunk a többieknek ?
-Persze .
-León , én nagyon félek !
-Ne félj , itt vagyok veled . És megvédelek tőle !
Thomas mindent végig nézet . És már e szavak hallatán rá jött arra hogy Violetta már semmit sem érez iránta. Ezért elment fel keresni Francesca-t .
-Thomas ? Te mit keresel itt ? .-Kérdezte Fran ..
-Vissza jöttem mert hiányoztál !
-De...de...
-De ?
-Én mást szeretek ! .-Ekkor megérkezett Diego...
-Szia Gyönyörűm . Ő meg kicsoda ?
-Szia szívem . Ő egy régi ismerősöm aki szerelmes belém , meg aztán a bátyád barátnőjébe is .
-Tessék ? Erről León tudd ?
-Igen sajnos tudd Diego !
-Mit képzelsz magadról ? Mit akarsz te itt a lányoktól ? Mind a ketten boldogok mással !
-Haj , te ezt nem érted ! Több évi szerelmet nem lehet elfelejteni !
Violettáék épp oda ment mert León beszélni akart az öcsével .
-Sziasztok . Fran beszélhetek négy szemközt Diegoval ?
-Sziasztok . Persze . Vilu jössz ?
-Igen .
-Miről van szó ?
-Arra gondoltam ,hogy csinálhatnánk a lányoknak egy baba váró bulit ! Violettával nem sokéra megszületik a kicsink . Utána meg nektek !
-Igen ,szerintem ez jó ötlet !
-Akkor szólunk a többieknek ?
-Persze .
2015. február 17., kedd
3.évad 19.rész
A csók után León elment a pályára . Violetta , Diego és Fran maradt ott hon .
-Hogy érzed magad ?
-Most ,hogy itt hon lehetek remekül !
-Az jó .
Egy óra múlva csörög Violetta telefonja .
-Haló?
-Szia , Violetta vagy igaz ?
-Jó napot . Igen . Történt valami a pályán ?
-León balesetet szenvedett !
-Tessék ? .-kérdeztem gombóccal a torkomban .
-Sajnálom ,de igen .! Most vitték be a kórházba !
-Rendben , köszönöm ,hogy szólt . Viszlát .
-Viszlát .
Violetta zokogva Diego karjába bújt .
-Mi a baj ?
-León-nak balesete volt ! És kórházba van !
-Jaj , ne sírj Vilu . ! Be viszlek hozzá !
-Köszönöm Diego!
-Jaj , hát ez természetes dolog . Hogy a bátyám barátnőjét beviszem a kórházba !
-Köszönöm !
-Violetta ! Mi a baj ? .-Kérdezte Fran .
-León kórházba van ! És sírva az öccse karjába bújtam ! Aki egyből vigasztalni kezdett !
-Sajnálom Violetta !
-Én most elmegyek Violettával !
-Menjetek !
-Köszi Diego !
-alap ! Szépség !
-Köszi , ez az ölelés jól esett !
-Tudom ! És nincs mit köszöni !
Mikor oda értek az orvos ment ki hozzájuk León kórterméből .
-Jó napot ! Maguk León család tagjai ?
-Jó napot . Igen .
-A fiatal úr ... kómába van ! És ha nem kell fel 24 órán belül meghal !
-Tessék ? .-kérdeztem zokogva . A gyomrom görcsbe állt ettől a szótól .
-Sajnálom ! Bemehetnek hozzá . .-mondta majd elment .
-Diego ugye nem ?
-Violetta légy erős ! Neked nem szabad idegeskedni ! Nem sokára megszületik a kicsitek !
-Tudom ! És csak ez tudja tartani bennem a lelket ,s az erőt !
Bementünk Leóhoz . Amint láttam ott őt .. Elbőgtem magam és León ágyához ültem .
-León ébredj fel ! Kérlek ! .-mondtam sírva .-
Este nagyon későn mentünk haza Diegoval . Körülbelül este 10 óra lehetett mikor haza értünk . Másnap szintén bementem hozzá . És Már nagyon nem bírtam ki ! Féltem is sírhatnékom is volt . Minden bajom volt :( !
Mikor megcsókoltam León-t . Felébredt ! Aminek nagyon örültem . Bejöttek az orvosok engem kiküldtek .
-Emlékszik rá hogy hívjak ?
-León .
A Vizsgálat után Violetta vissza mehetett szerelméhez .
-León jól vagy ?
-Igen jól vagyok !
-Féltelek !
-Ne félts ! Erős vagyok !
-Hogy érzed magad ?
-Most ,hogy itt hon lehetek remekül !
-Az jó .
Egy óra múlva csörög Violetta telefonja .
-Haló?
-Szia , Violetta vagy igaz ?
-Jó napot . Igen . Történt valami a pályán ?
-León balesetet szenvedett !
-Tessék ? .-kérdeztem gombóccal a torkomban .
-Sajnálom ,de igen .! Most vitték be a kórházba !
-Rendben , köszönöm ,hogy szólt . Viszlát .
-Viszlát .
Violetta zokogva Diego karjába bújt .
-Mi a baj ?
-León-nak balesete volt ! És kórházba van !
-Jaj , ne sírj Vilu . ! Be viszlek hozzá !
-Köszönöm Diego!
-Jaj , hát ez természetes dolog . Hogy a bátyám barátnőjét beviszem a kórházba !
-Köszönöm !
-Violetta ! Mi a baj ? .-Kérdezte Fran .
-León kórházba van ! És sírva az öccse karjába bújtam ! Aki egyből vigasztalni kezdett !
-Sajnálom Violetta !
-Én most elmegyek Violettával !
-Menjetek !
-Köszi Diego !
-alap ! Szépség !
-Köszi , ez az ölelés jól esett !
-Tudom ! És nincs mit köszöni !
Mikor oda értek az orvos ment ki hozzájuk León kórterméből .
-Jó napot ! Maguk León család tagjai ?
-Jó napot . Igen .
-A fiatal úr ... kómába van ! És ha nem kell fel 24 órán belül meghal !
-Tessék ? .-kérdeztem zokogva . A gyomrom görcsbe állt ettől a szótól .
-Sajnálom ! Bemehetnek hozzá . .-mondta majd elment .
-Diego ugye nem ?
-Violetta légy erős ! Neked nem szabad idegeskedni ! Nem sokára megszületik a kicsitek !
-Tudom ! És csak ez tudja tartani bennem a lelket ,s az erőt !
Bementünk Leóhoz . Amint láttam ott őt .. Elbőgtem magam és León ágyához ültem .
-León ébredj fel ! Kérlek ! .-mondtam sírva .-
Este nagyon későn mentünk haza Diegoval . Körülbelül este 10 óra lehetett mikor haza értünk . Másnap szintén bementem hozzá . És Már nagyon nem bírtam ki ! Féltem is sírhatnékom is volt . Minden bajom volt :( !
Mikor megcsókoltam León-t . Felébredt ! Aminek nagyon örültem . Bejöttek az orvosok engem kiküldtek .
-Emlékszik rá hogy hívjak ?
-León .
A Vizsgálat után Violetta vissza mehetett szerelméhez .
-León jól vagy ?
-Igen jól vagyok !
-Féltelek !
-Ne félts ! Erős vagyok !
2015. február 15., vasárnap
3.évad 18.rész
León testvére hangjára ment le .
-Szia Diego !
-Szia bátyus !
-Jól vagy ?
-Igen . Ne félts !
-Te vagy az öcsém !
-És :?
-És az egyetlen !
-Tudom ! De már jól vagyok !
Violetta is le ment .
-Diego , Diego ! .-Bújtam a karjai közé
-Szia szépség !
-De jó ,hogy semmi bajod !
-Kis cuki ! Nekem az ,hogy ti vagytok nekem !
-Szeretünk ! .-mondta a két lány .
-Én is titeket !
-Violetta !
-Igen kicsim ?
-Elmegyek a pályára gyakorolni
-Menj csak éltem ! Vigyázzunk az öcsédre Frannal !
-Bezony !
León csak nevetett .
-Nem engedjük rosszalkodni !
-Kis cukik !
-1 vagy 2 óra hossza múlva jövök
3.évad 17.rész
_Violetta !
-Mondd ?
-Diegot nem láttad aggódom !
-Nyugi Fran ! Semmi baja !
-Biztos ? De már délután 3 óra !
León tudja hol van de nem mondja el ,mert fél .
-Francesca ! Diego ma ...
-Ma ?
-Ma nem jön haza ne várd ! .-ültettem le a kanapéra .-
-Mi ? Mi miért ?
-Ma ... Balesete volt !
-Mi ?
-Igen , de zúzódással megúszta !
-Nem nem úszta meg ! .-mondta zokogva.-
-Fran nyugalom ! .-öleltem át -
-Nem tudok León ! Féltem Diegot !
-Ne,ne féltsd !
-De .
-Nem kell ! Holnap ár haza jöhet hozzád !
Fran szó nélkül át ölelte León-t .
-Jól vagy ?
-Jobban !
-Pihizz ! .-Szólt rá édesen Violetta .-
Másnap Fran idegesen ül a nappaliba mikor belép Diego .
-Szerelemem !
-Szia kicsikém ! .-mondta León öccse .
-Aggódtam !
-Nem kell ! Itt vagyok veled semmi baj ! Nyugalom életem !
-Szeretlek !
-Én is !
-Életem !
-Igen ?
-Féltelek !
-Nem kell cicám !
-Nem akarlak elveszíteni ,mert abba bele halok !
-Nem fogsz soha ,de soha !
-Mondd ?
-Diegot nem láttad aggódom !
-Nyugi Fran ! Semmi baja !
-Biztos ? De már délután 3 óra !
León tudja hol van de nem mondja el ,mert fél .
-Francesca ! Diego ma ...
-Ma ?
-Ma nem jön haza ne várd ! .-ültettem le a kanapéra .-
-Mi ? Mi miért ?
-Ma ... Balesete volt !
-Mi ?
-Igen , de zúzódással megúszta !
-Nem nem úszta meg ! .-mondta zokogva.-
-Fran nyugalom ! .-öleltem át -
-Nem tudok León ! Féltem Diegot !
-Ne,ne féltsd !
-De .
-Nem kell ! Holnap ár haza jöhet hozzád !
Fran szó nélkül át ölelte León-t .
-Jól vagy ?
-Jobban !
-Pihizz ! .-Szólt rá édesen Violetta .-
Másnap Fran idegesen ül a nappaliba mikor belép Diego .
-Szerelemem !
-Szia kicsikém ! .-mondta León öccse .
-Aggódtam !
-Nem kell ! Itt vagyok veled semmi baj ! Nyugalom életem !
-Szeretlek !
-Én is !
-Életem !
-Igen ?
-Féltelek !
-Nem kell cicám !
-Nem akarlak elveszíteni ,mert abba bele halok !
-Nem fogsz soha ,de soha !
2015. február 10., kedd
3.évad 16.rész
-Srácok , ez remek volt !
-köszönjük .
Este Violetta és León a nappaliban beszélget .
-Ez a mai nap remek volt !
-Bizony .
-Az On Beat nagyon jól sikerült !
-Igen elég jó volt !
-Igen az !
León szó nélkül megcsókolta Violettát .
-Szeretlek .
-Én is téged kicsikém !
4 hónap elteltével . Violettáéknak nem sokára meg születik a pici . Fran 5 hónapos . még négy teljes hónap van neki .
-Jaj , de várom már !
-Én is ! Szeretlek Violettám !
-Én is téged kicsim !
-Kis cuki !
-Te !
-Szeretlek titeket !
-Mi is !
-köszönjük .
Este Violetta és León a nappaliban beszélget .
-Ez a mai nap remek volt !
-Bizony .
-Az On Beat nagyon jól sikerült !
-Igen elég jó volt !
-Igen az !
León szó nélkül megcsókolta Violettát .
-Szeretlek .
-Én is téged kicsikém !
4 hónap elteltével . Violettáéknak nem sokára meg születik a pici . Fran 5 hónapos . még négy teljes hónap van neki .
-Jaj , de várom már !
-Én is ! Szeretlek Violettám !
-Kis cuki !
-Te !
-Szeretlek titeket !
-Mi is !
3.évad 15.rész
Majd a León és Diego műsora jött . Amit Frannal végig izgultunk . Az Euforiat fordították le spanyolról angolra .
-Remek ! .-dicsérte meg őket Pablo.
-Köszönjük . .-mondták . Majd lementek a színpadról és oda jöttek hozzánk .
-Ügyik vagytok ! .-közöltem .
-Köszi Violetta !
-Alap . .-mondtam majd átöleltem őket .
-Gratulálok , remek munkát végeztettek ! .-mondta Pablo .
-Köszönjük . .-Mondta León miközben ölelte Violettát .
-Szeretlek .
-Én is !
-Ügyes voltál Diego !
-Köszi Franom ! Ti is !
-Köszi . mondtuk egyszerre Frannal .-
Majd a színpadra mentünk mindannyian és elkezdünk énekelni.
Ez volt a ráadás Pablonak . És szerintem nagyon tetszik neki ! Minden nagyon lelkes volt ,hogy így énekelhettünk és még tetszett is mindenkinek !
-Köszönjük . .-mondták . Majd lementek a színpadról és oda jöttek hozzánk .
-Ügyik vagytok ! .-közöltem .
-Köszi Violetta !
-Alap . .-mondtam majd átöleltem őket .
-Gratulálok , remek munkát végeztettek ! .-mondta Pablo .
-Köszönjük . .-Mondta León miközben ölelte Violettát .
-Szeretlek .
-Én is !
-Ügyes voltál Diego !
-Köszi Franom ! Ti is !
-Köszi . mondtuk egyszerre Frannal .-
Majd a színpadra mentünk mindannyian és elkezdünk énekelni.
2015. február 8., vasárnap
3.évad 14.rész
- Köszi lányok . .-Köszöntem meg a barátnőimnek*
-Szívesen .
-Na Fran , Camila és Violetta kezdjük !
-Ügyes vagytok ! Naty Ludmila ti is gyertek !
-Nagyon jó volt ! .-Dicsért meg minket Pablo.-
-Köszönjük . .-mondtuk szinte egyszerre .-
-Nincs mit , ezeket a fellépésen is előadhatnánk !
-Igen szerintem is ! .-Mondtam , Mire León aki végig nézte csak mosolygott .
-Szívesen .
-Na Fran , Camila és Violetta kezdjük !
-Nagyon jó volt ! .-Dicsért meg minket Pablo.-
-Köszönjük . .-mondtuk szinte egyszerre .-
-Nincs mit , ezeket a fellépésen is előadhatnánk !
-Igen szerintem is ! .-Mondtam , Mire León aki végig nézte csak mosolygott .
3.évad 13.rész
-Köszi . .-Mondták Violettáék egyszerre-.
-De várom már a kisebb előadásunkat !! Ugye ti is ?
-Még szép !
Majd mikor oda értek . Ludmila ment oda hozzájuk .
-Sziasztok csajszik . .-köszöntem mint mindig ,de szerintem most barátságosabb voltam mint eddig.-
-Szia .-Mondtuk egyszerre a lányokkal .-
-Készen álltok ? .-kérdeztem a barátnőimet.-
-Igen , és te ?
-Én ? .-kérdeztem meglepve.-
-Igen te ! Mert neked is lesz és előadás meg Natynak is ! Velünk ! -.Közöltem.-
-Komolyan ? .-Még még mindig nem értettem semmit se .-
-Igen , Nata nem szólt ? .-Kérdeztem .-
-Nem ,nekem senki sem szólt !! .-közöltem.-
-Naty elfejtette . :/ .-Mondtam , majd mikor láttam Ludmin ,hogy kicsit ideges nyugtatni kezdtem . -
-De hogy elfejtette ? .-Kérdezte kicsit nagyobb hangsúllyal .-
-Ludmi ,nyugalom ! Biztosan ki ment a fejéből .
-Jaj , ezt nem hiszem el ! .-Mondtam ,de Violetta segítségével le nyugodtam .
-Komolyan , ne legyen ez ekkora baj Ludmila! .-Mondta Camila
-Rendbe csajok. Nem is tudom mit kezdenék nélkületek ! Haza rohanok és átöltözöm .-közöltem a barátnőimmel.-
Ludmila még az első előadás előtt vissza ért . És ragyogott a szépségtől .
-Hű,de szép vagy Ludmi <3 .-Dicsértem meg a barátnőmet.-
-Köszi , te .-Én is meg dicsértem a barinőmet*
-Na készen álltok ? .-kérdezte Pabló-
-Igen .-mondtuk egyszerre a lányokkal .-
-De várom már a kisebb előadásunkat !! Ugye ti is ?
-Még szép !
Majd mikor oda értek . Ludmila ment oda hozzájuk .
-Sziasztok csajszik . .-köszöntem mint mindig ,de szerintem most barátságosabb voltam mint eddig.-
-Szia .-Mondtuk egyszerre a lányokkal .-
-Készen álltok ? .-kérdeztem a barátnőimet.-
-Igen , és te ?
-Én ? .-kérdeztem meglepve.-
-Igen te ! Mert neked is lesz és előadás meg Natynak is ! Velünk ! -.Közöltem.-
-Komolyan ? .-Még még mindig nem értettem semmit se .-
-Igen , Nata nem szólt ? .-Kérdeztem .-
-Nem ,nekem senki sem szólt !! .-közöltem.-
-Naty elfejtette . :/ .-Mondtam , majd mikor láttam Ludmin ,hogy kicsit ideges nyugtatni kezdtem . -
-De hogy elfejtette ? .-Kérdezte kicsit nagyobb hangsúllyal .-
-Ludmi ,nyugalom ! Biztosan ki ment a fejéből .
-Jaj , ezt nem hiszem el ! .-Mondtam ,de Violetta segítségével le nyugodtam .
-Komolyan , ne legyen ez ekkora baj Ludmila! .-Mondta Camila
-Rendbe csajok. Nem is tudom mit kezdenék nélkületek ! Haza rohanok és átöltözöm .-közöltem a barátnőimmel.-
Ludmila még az első előadás előtt vissza ért . És ragyogott a szépségtől .
-Hű,de szép vagy Ludmi <3 .-Dicsértem meg a barátnőmet.-
-Köszi , te .-Én is meg dicsértem a barinőmet*
-Na készen álltok ? .-kérdezte Pabló-
-Igen .-mondtuk egyszerre a lányokkal .-
2015. február 7., szombat
3.évad 12.rész
-Nélküled se ! Mert nekem te vagy a nap ami bevilágítja az életem !!
-De aranyos vagy !
Eközben az emeleten .
-Egyébként ez a dal ,amit az imént énekeltünk az annyira szép !
-Komolyan ?
-Igen , annyira szép volt ,hogy meghatódtam rajta ! De tartottam magam ezért nem sírtam .
-Kis életeim <3
-Szeretlek . A bátyádék olyan édesek együtt ! És olyan jó ,hogy engem választottál nem ,mint ,ha Frannal nem voltál cuki . De z voltál , csak fájt vele látni .
Ekkor se szó se beszéd magamhoz vettem szerelmemet ,mert így is elégé fel kavarta ez a dolog . Így én magamhoz öleltem és megnyugtattam .
-Honnan tudtad ,hogy erre van szükségem ?
-Onnan ,hogy ismerlek és szeretlek !
-Kis kedveském . .-annyira szeretem .-
![]() |
| Francesca öltözéke . |
Violetta felszerelése .
Camilla öltözéke .
-De csini vagy Vilu . -mondta Cami.-
-Köszi ,te is . Te is az vagy Fran :3
-Köszi csajok ti is azok vagytok !
2015. február 6., péntek
3.évad 11.rész
-Én is veled !
Eközben a nappaliba . Diegoek beszélgetnek .
-A tegnap egyszerűen csodás volt a stúdióba .
-Bizony . Énekeltél Bridgittel is ,beszéltél is vele :3 ! Én igaz ,hogy csak a dal végére értem oda ,de attól én is beszélhettem vele .
-Igen,ez igaz .
Egy gyöngéd ,de mégis oly szenvedélyes csókban forrtak össze az ajkaink . Majd a csók után Diego erősen megölelte barátnőjét .
Francesca csak mosolygott . Majd egy Diego számára gyönyörű mondat hagyta el a száját .
-Ha,te nem lennél nekem , nem is tudom mit tennék ,Hisz nekem te vagy a fény ami mutatja az utat ,Ha te nem vagy velem semmi vagyok .
-Francesca ,ez a mondat mese szép volt !
-Komolyan ? Nem is vettem észre mit mondok . Ez csak úgy jött .
-Igen . Mikor ilyesmit hallok tőled ,beremeg a testem és úgy érzem ,hogy csak te vagy ás semmi más !
-Jaj ,hogy lehetsz ennyire aranyos ? És egyben csábító is ?
-Úgy ,hogy teljes szívemből szeretlek téged !
-Én is téged ! Ha elveszítenélek abba beletudnék halni !
-Érted bármire képes vagyok ! Akár mg meghalni is képes vagyok érted FRan !
-Ez olyan szép mondat volt de komolyan !
-De fura ! Előbb te most meg én !
-Ez nem fura ! Ez csak szerelem életem .
Eközben a nappaliba . Diegoek beszélgetnek .
-A tegnap egyszerűen csodás volt a stúdióba .
-Bizony . Énekeltél Bridgittel is ,beszéltél is vele :3 ! Én igaz ,hogy csak a dal végére értem oda ,de attól én is beszélhettem vele .
-Igen,ez igaz .
Egy gyöngéd ,de mégis oly szenvedélyes csókban forrtak össze az ajkaink . Majd a csók után Diego erősen megölelte barátnőjét .
-Ha,te nem lennél nekem , nem is tudom mit tennék ,Hisz nekem te vagy a fény ami mutatja az utat ,Ha te nem vagy velem semmi vagyok .
-Francesca ,ez a mondat mese szép volt !
-Komolyan ? Nem is vettem észre mit mondok . Ez csak úgy jött .
-Igen . Mikor ilyesmit hallok tőled ,beremeg a testem és úgy érzem ,hogy csak te vagy ás semmi más !
-Jaj ,hogy lehetsz ennyire aranyos ? És egyben csábító is ?
-Úgy ,hogy teljes szívemből szeretlek téged !
-Én is téged ! Ha elveszítenélek abba beletudnék halni !
-Érted bármire képes vagyok ! Akár mg meghalni is képes vagyok érted FRan !
-Ez olyan szép mondat volt de komolyan !
-De fura ! Előbb te most meg én !
-Ez nem fura ! Ez csak szerelem életem .
2015. február 5., csütörtök
3.évad 10.rész
Másnap Violetta és León a szobában beszélget . Violetta a kezében tartja a macit mit kapott . Sőt még azzal is aludt.
-Jaj ,de aranyos vagy !
-Nem is vagyok az León !
-De-de ! Láttam mivel alszol ,és ,hogy most is az van nálad . Szeretlek !
-Én is téged . És lebuktam ! :(
-Ne légy szomorú életem !
-Oké,nem leszek az !
-Hurrá .
-Szeretlek
Ekkor León énekelni kezdett . És Violetta is csatlakozott hozzá .
-De jó ,mit is tennék én nélküled ?!
-Nem tudom . De én mindig vigyázni fogok rátok örökön öröké !
-Remélem is !
-Ebben biztosíthatlak !
-Tényleg ?
-Igen . Nagyon szeretlek és veled akarok lenni !
3.évad 9.rész
-Ki ötlete volt ,hogy a stúdióba jöhess ?
-Enyém !
-Komolyan ?
-Igen ,meg akartalak ismerni titeket !
-Mi is téged ! Violetta nem láttad a tesómat ??
-Nem,nem láttam !
-Na mindegy ! Csak aggódom érte !!!
-Ne aggódj !
-Jó . Kértek valmit Csajok ??
-Nem kérek semmit Leónom . Köszi .
-És te -?
-Nem kérek köszi .
Franhot oda ment szerelme .
-Szia picim !!
-Szia drágám ! Mit keres itt Bridgit ?!
-Sztár vendég .
-Tényleg ? Apát nem láttad ?
-Igen és nem !
-Szeretlek Die!
-Én is téged szerelmem !
-Enyém !
-Komolyan ?
-Igen ,meg akartalak ismerni titeket !
-Mi is téged ! Violetta nem láttad a tesómat ??
-Nem,nem láttam !
-Na mindegy ! Csak aggódom érte !!!
-Ne aggódj !
-Jó . Kértek valmit Csajok ??
-Nem kérek semmit Leónom . Köszi .
-És te -?
-Nem kérek köszi .
Franhot oda ment szerelme .
-Szia picim !!
-Szia drágám ! Mit keres itt Bridgit ?!
-Sztár vendég .
-Tényleg ? Apát nem láttad ?
-Igen és nem !
-Szeretlek Die!
-Én is téged szerelmem !
3.évad 8.rész
Eltelt 5 hónap . Violettának még négy hónap és megszületik a csöppség . Francesca most lett 4 hónapos . Mindkét lány egyre izgatottabb a kicsi születése miatt . Mindenki a stúdióban van . Mert Pablonak és Antonionak meglepetése van a srácok számára .
-De milyen meglepetés? .-kíváncsiskodott Andres-.
-Ha elmondom akkor nem lesz meglepetés . .-mondta Pablo majd be lépet a nagy terembe Antonio és Bridgit .
-Nahát,ez aztán meglepetés ! .-Mondta Maxi.-
-Igen,az . .-Mondta nagy meglepődéssel Violetta.-
-Sziasztok . .-Mondta Bridgit.-
-Szia .-Mondták egyszerre a többiek.-
-Néztem a You mix adásait . És nagyon tehetséges vagytok ! A kedvenceim ,pedig ., Violetta , León és Francesca.
-Komolyan Bridgit ?
-Igen .
-Lenne kedved velünk énekelni ?
-Persze . A Hurricane?
-Az remek lesz .
-Nekem meg van az alap ! .-Mondta Maxi ,majd a laptopjához pattant .-
A dal végén Violetta átölelte Bridgittet . León csak mosolygott . Majd megölelte szerelmét .
-Szeretlek !
-Én téged León !
-Nagyon ügyes voltál !
-Köszi Leó ! Te is <3 !
-Te is jó voltál Bridgit !!
-Köszi ,ti is nagyon jók voltatok !
-Köszönjük szépen !
-Szívesen !
-De milyen meglepetés? .-kíváncsiskodott Andres-.
-Ha elmondom akkor nem lesz meglepetés . .-mondta Pablo majd be lépet a nagy terembe Antonio és Bridgit .
-Nahát,ez aztán meglepetés ! .-Mondta Maxi.-
-Igen,az . .-Mondta nagy meglepődéssel Violetta.-
-Sziasztok . .-Mondta Bridgit.-
-Szia .-Mondták egyszerre a többiek.-
-Néztem a You mix adásait . És nagyon tehetséges vagytok ! A kedvenceim ,pedig ., Violetta , León és Francesca.
-Komolyan Bridgit ?
-Igen .
-Lenne kedved velünk énekelni ?
-Persze . A Hurricane?
-Az remek lesz .
-Nekem meg van az alap ! .-Mondta Maxi ,majd a laptopjához pattant .-
-Szeretlek !
-Én téged León !
-Nagyon ügyes voltál !
-Köszi Leó ! Te is <3 !
-Te is jó voltál Bridgit !!
-Köszi ,ti is nagyon jók voltatok !
-Köszönjük szépen !
-Szívesen !
2015. február 4., szerda
3.évad 7.rész
León csak mosolygott Violettára . És gondolkozott ... ~Annyira szeretem,ha elveszteném belehalnék ! De én nagyon vigyázok a szerelmemre ! Mert nekem ő a minden !! És Persze majd a kicsikénk is . Ma van Violettám születés napja . ~
-Vilu!
-Igen ?
Ekkor át adtam neki egy képet kettőnkről és egy macit egy szívvel a kezében és az volt bele írv ,hogy Violettának León-tól <3 . Szeretlek kicsim !!
-Köszönöm szépen életem ! ! Szeretlek !!
-Nincs mit !! És én is téged !!
Ekkor Violetta lerakta az ágyra a kapott ajándékot és szerelmét átölelte .
-SZóval tetszik ?
-Jaj,nagyon,nagyon,nagyon tetszik !
-De jó ! Szeretlek !!
-Én imádlak téged León !
-Én is téged kicsikém
-Nem akarlak elveszíteni téged soha !!
-Nem fogsz !! Mert szeretlek nagyon ,és nem hagylak el soha ,de soha !!
-Veled akarok lenne örökre és téged boldoggá tenni !
-Violettácskám már így is boldogok vagyok veled !
-Tudom ,de ennél boldogabb is lehetsz !
-Nekem ez pont így jó ahogy van !
-Komolyan ?
-Igen életem !
Eközben a parkban .
-FRancesca !
-Mondd szerelmem !
-Imádlak ! És nem akarlak soha elveszíteni titeket !!
-Nem fogsz elveszíteni minket !!
-Annyira szeretlek FRan!
-Én is téged ! Lassan két hónapos terhes leszek a gyerekkel !
-Bizony ! Jaj ,annyira várom ,hogy megszülessen ! .-ekkor megsimogatta szerelme hasát.-
-Én is várom már a kis csöppségünket :*
-Nálam nem jobban <3 !!
-Szeretlek !
-Én is téged/titeket !!!!!!
-Jaj ,de aranyos az én Diegom <3
-Ti amo !
-Ho chano !
-Vilu!
-Igen ?
Ekkor át adtam neki egy képet kettőnkről és egy macit egy szívvel a kezében és az volt bele írv ,hogy Violettának León-tól <3 . Szeretlek kicsim !!
-Köszönöm szépen életem ! ! Szeretlek !!
-Nincs mit !! És én is téged !!
Ekkor Violetta lerakta az ágyra a kapott ajándékot és szerelmét átölelte .
-SZóval tetszik ?
-Jaj,nagyon,nagyon,nagyon tetszik !
-De jó ! Szeretlek !!
-Én imádlak téged León !
-Én is téged kicsikém
-Nem akarlak elveszíteni téged soha !!
-Nem fogsz !! Mert szeretlek nagyon ,és nem hagylak el soha ,de soha !!
-Veled akarok lenne örökre és téged boldoggá tenni !
-Violettácskám már így is boldogok vagyok veled !
-Tudom ,de ennél boldogabb is lehetsz !
-Nekem ez pont így jó ahogy van !
-Komolyan ?
-Igen életem !
Eközben a parkban .
-FRancesca !
-Mondd szerelmem !
-Imádlak ! És nem akarlak soha elveszíteni titeket !!
-Nem fogsz elveszíteni minket !!
-Annyira szeretlek FRan!
-Én is téged ! Lassan két hónapos terhes leszek a gyerekkel !
-Bizony ! Jaj ,annyira várom ,hogy megszülessen ! .-ekkor megsimogatta szerelme hasát.-
-Én is várom már a kis csöppségünket :*
-Nálam nem jobban <3 !!
-Szeretlek !
-Én is téged/titeket !!!!!!
-Jaj ,de aranyos az én Diegom <3
-Ti amo !
-Ho chano !
3.évad 6.rész
Másnap nagy örömmel ébredt föl Violetta . És ment a szekrényéhez rucit keresni . Mind ezt nagyon halkan tette ,mert szerelme még alszik .
3.évad 5.rész
-Nagyon szép kislány .
-Köszi . Lányok hol vannak ?
-Sétának . Én és a tesóm vagyunk itt hon .
-Értem . Csak gratulálni akartam . Egyébként hogy vagytok ?
-Köszi szépen , és jól vagyunk . És ti ?
-Mi is . Eleanorom nem vagy még álmos ?
-Nem vadok ! -.dörzsölgeti a szemét.-
-Biztos kicsikém ? -.föl veszi az ölébe.-
-Iden ! .-a fejét Fede vállára teszi és elalszik . Mert álmos csak nem mondta meg Fedének.-
-De cuki !
-Az . .-Mondta -Fede.-
A lányok egy fél óra múlva haza mentek . Fede,León és Diego a nappaliban beszélget.
-Sziasztok .-Köszöntek a fiúk.-
-Sziasztok .-köszöntek a lányok.-
-Vilu de csini vagy :3
-Köszi,Fede :* !! Ki az a csöppség az öledben ?
-Az unokahúgom !Eleanor !
-Nagyon édes . Én szerintem most föl megyek pihenni , mert holnap megyek apáékhoz . És új téma kört veszünk Földrajzból .
-Okkés . Menj és ügyes légy holnap !
-meglesz ! Sziasztok .
-Fran ,hogy érzed magad ?
-Jól vagyok Diegom !
-Akkor jó . Ti amo Francesca!
- ho anche. De mióta tudsz olaszul ?
-Egy párnapja !
-Jaj,de aranyos vagy !
-Mondtam,hogy érted bármire képes vagyok !
-Igen mondtad ! Ti amo,Ti amo !!
-Ho ache!
-Köszi . Lányok hol vannak ?
-Sétának . Én és a tesóm vagyunk itt hon .
-Értem . Csak gratulálni akartam . Egyébként hogy vagytok ?
-Köszi szépen , és jól vagyunk . És ti ?
-Mi is . Eleanorom nem vagy még álmos ?
-Nem vadok ! -.dörzsölgeti a szemét.-
-Biztos kicsikém ? -.föl veszi az ölébe.-
-Iden ! .-a fejét Fede vállára teszi és elalszik . Mert álmos csak nem mondta meg Fedének.-
-De cuki !
-Az . .-Mondta -Fede.-
A lányok egy fél óra múlva haza mentek . Fede,León és Diego a nappaliban beszélget.
-Sziasztok .-Köszöntek a fiúk.-
-Sziasztok .-köszöntek a lányok.-
-Vilu de csini vagy :3
-Köszi,Fede :* !! Ki az a csöppség az öledben ?
-Az unokahúgom !Eleanor !
-Nagyon édes . Én szerintem most föl megyek pihenni , mert holnap megyek apáékhoz . És új téma kört veszünk Földrajzból .
-Okkés . Menj és ügyes légy holnap !
-meglesz ! Sziasztok .
-Fran ,hogy érzed magad ?
-Jól vagyok Diegom !
-Akkor jó . Ti amo Francesca!
- ho anche. De mióta tudsz olaszul ?
-Egy párnapja !
-Jaj,de aranyos vagy !
-Mondtam,hogy érted bármire képes vagyok !
-Igen mondtad ! Ti amo,Ti amo !!
-Ho ache!
3.évad 4.rész
-Nézd ott jön Camila .
-Igen,látom . Olyan régen beszéltünk vele !!
-Bizony . Annyi dolog volt körülöttünk ,hogy nem is figyeltünk rá !
-Sajnos .
Camila oda megy .-.
-Sziasztok .
-Szia .-mondta egyszerre a két lány . -
-Hogy vagytok ? Olyan régen beszeltünk!
-Izgulósan ..-Mondták Violettáék.- Te ?
-Miért izgultok ? Én jól vagyok .
-Ő-ő-ő . Fran elmondod ?
-Igen ,el mondom ! Mindketten kicsit várunk .
-Komolyan ??
-Igen ,már León nagyon várja a picit . .-Mondta Vilu.-
-Diego is .
-Na hát csajok , gratulálok !!
-Köszönjük . Egyébként te hol voltál ? Nem láttunk !
-Elutaztunk Brotwayyal!
-Értem . Elmegyünk valahova csak így hárman ? -.kérdezte Violetta.-
-Persze ,hiányoztattok !
-Te is nekünk !
Eközben León-néknál .
-León !!
-Igen ?
-Ne láttad a kottámat ?
-De ott van a nappaliban .
-Köszi .
-Szívesen ! ..-León kopogásra lett figyelmes és ment kinyitni az ajtót . -
-Áh,szia Fede ! -Federico mellet egy gyönyörű kék szemű kislány állt .-
-Szia León. Ki a kis csöppség ?
-Ő itt , Eleanor az unokahúgom .
Fede unokahúga .
-Igen,látom . Olyan régen beszéltünk vele !!
-Bizony . Annyi dolog volt körülöttünk ,hogy nem is figyeltünk rá !
-Sajnos .
Camila oda megy .-.
-Sziasztok .
-Szia .-mondta egyszerre a két lány . -
-Hogy vagytok ? Olyan régen beszeltünk!
-Izgulósan ..-Mondták Violettáék.- Te ?
-Miért izgultok ? Én jól vagyok .
-Ő-ő-ő . Fran elmondod ?
-Igen ,el mondom ! Mindketten kicsit várunk .
-Komolyan ??
-Igen ,már León nagyon várja a picit . .-Mondta Vilu.-
-Diego is .
-Na hát csajok , gratulálok !!
-Köszönjük . Egyébként te hol voltál ? Nem láttunk !
-Elutaztunk Brotwayyal!
-Értem . Elmegyünk valahova csak így hárman ? -.kérdezte Violetta.-
-Persze ,hiányoztattok !
-Te is nekünk !
Eközben León-néknál .
-León !!
-Igen ?
-Ne láttad a kottámat ?
-De ott van a nappaliban .
-Köszi .
-Szívesen ! ..-León kopogásra lett figyelmes és ment kinyitni az ajtót . -
-Áh,szia Fede ! -Federico mellet egy gyönyörű kék szemű kislány állt .-
-Szia León. Ki a kis csöppség ?
-Ő itt , Eleanor az unokahúgom .
Fede unokahúga .
2015. február 3., kedd
3.èvad 3.rèsz
-Én is téged drágám .
-Olyan édeske vagy !
-Nem is ! Olyan boldog vagyok !
-Én is .
Eközben Leóéknál . Violetta fölébred León karajaiba .
-Szia életem
-Szia szerelemem .-mondta León.-
-Hogy aludtál ?
-Jól és Te ?
-Kicsit furán ,de jól .
-Miért aludtál furán ? Fájt valamid ? :O
-Igen ,egy picikét a hasam . De Már kutyabajom !
-Biztos ? Féltelek !
-Igen ! És nem kell féltened !
-Jó . De nem akarom ,hogy bajotok essen !
-Nem fog !
-Biztos ?
-Igen . Vigyázok magunkra .
León szó nélkül megölelte Violettát.--
-Szeretlek .
Egy hónap elteltével Violetta és León egyre izgatottabbak a kis baba miatt . Germán kezdi megkedvelni lánya barátját és egyben az unokája apját . Violetta sétálgat Frannal.
-Jaj ,Fran ezt te feltudod fogni ? Mindketten anyák leszünk !
-Nehezen ,de feltudom !
-Igen valahogy én is vagyok .
-León hogy fogadta mikor megtudtátok ?
-Nagyon jól .Ujjongott !
-Diego is . Én sírtam .
-Én is , De Leó meg nyugtatott .
-Engem Diego .
-De furi , León és Diego tesók . Mi a legjobb barinők .
-Bizony . öröké és tovább !
-Így igaz !
-De jó ,hogy te vagy az én barinőm VIlu !!
-Nekem is te Fran ! !
-Olyan édeske vagy !
-Nem is ! Olyan boldog vagyok !
-Én is .
Eközben Leóéknál . Violetta fölébred León karajaiba .
-Szia életem
-Szia szerelemem .-mondta León.-
-Hogy aludtál ?
-Jól és Te ?
-Kicsit furán ,de jól .
-Miért aludtál furán ? Fájt valamid ? :O
-Igen ,egy picikét a hasam . De Már kutyabajom !
-Biztos ? Féltelek !
-Igen ! És nem kell féltened !
-Jó . De nem akarom ,hogy bajotok essen !
-Nem fog !
-Biztos ?
-Igen . Vigyázok magunkra .
León szó nélkül megölelte Violettát.--
-Szeretlek .
Egy hónap elteltével Violetta és León egyre izgatottabbak a kis baba miatt . Germán kezdi megkedvelni lánya barátját és egyben az unokája apját . Violetta sétálgat Frannal.
-Jaj ,Fran ezt te feltudod fogni ? Mindketten anyák leszünk !
-Nehezen ,de feltudom !
-Igen valahogy én is vagyok .
-León hogy fogadta mikor megtudtátok ?
-Nagyon jól .Ujjongott !
-Diego is . Én sírtam .
-Én is , De Leó meg nyugtatott .
-Engem Diego .
-De furi , León és Diego tesók . Mi a legjobb barinők .
-Bizony . öröké és tovább !
-Így igaz !
-De jó ,hogy te vagy az én barinőm VIlu !!
-Nekem is te Fran ! !
3.évad 2.rész
~S,mint minden jó álomnak ennek is vége szakadt . De Violetta ebből nehezen ébred föl hisz szerelmével álmodott . ~
-Szia életem ,hogy aludtál ?
-Szia kicsim . Remekül .
-Olyan édes voltál .Álmodban mosolyogtál .
-Nem voltam az . Csak veled álmodtam .
...-Ekkor ekkor León felült az ágyra és az lébe rakta barátnőjét-...
-Szeretlek .
-Én is téged . És olyan cuki vagy ! Olyan büszke vagyok rád !
-Rám ? De miért ?
Válasz helyet megcsókolta Vilut.
-De aranyos vagy !
-Nem. És azért vagyok rád ,büszke mert ..
-Kis egyetlenem !
...-Diego kopog-...
-Igen ?
-Sziasztok .-lépet be León bátya.-
-Áh,szia . ..-Violetta ölelte León-t-...
-Fran rosszul érzi magát . És gondoltam ,hogy szólok mielőtt elviszem az orvoshoz .
-Rendben . És jobbulást neki .
-Köszi .
Frannék elmentek . Leónnék pedig lepihentek .Az orvos behívta Fran ,mert meg vannak az eredmények .
-Nos,kisasszony . Először is gratulálok a kicsihez .
-Kicsihez ??
-Igen,ön asszonyom gyermeket vár !
-Hát köszönöm viszlát .
-Viszlát .
Mikor Fran kiment szomorú arcot vágott . És ezt Diego észre vette,s oda ment hozzá Fran csak sírva Diego karjába borult .
-Mi a baj Franom ?
-Terhes vagyok !!!
-Tényleg ?
-Igen,de az öcsédék mit fognak hozzá szólni ? És főleg az ,hogy te örülsz-e neki ?!
-Hidd el fognak örülni ! ÉS én örülök-e neki ? Ez kérdés ? Még szép ,hogy boldog vagyok ettől a hírtől életem ! !
-Komolyan ?
-Igen !! Hisz ez a világon a legjobb dolog ! ...-Diego miután e szavakat kimondta egy gyöngéd csókot adott szerelmének-...
-Köszi,ez most jól esett .
-Szívesen . Neked még akárhány ilyet adok ! Ha kell több százat is ! Csak azért mert szeretlek teljes szívemből .
-Szia életem ,hogy aludtál ?
-Szia kicsim . Remekül .
-Olyan édes voltál .Álmodban mosolyogtál .
-Nem voltam az . Csak veled álmodtam .
...-Ekkor ekkor León felült az ágyra és az lébe rakta barátnőjét-...
-Szeretlek .
-Én is téged . És olyan cuki vagy ! Olyan büszke vagyok rád !
-Rám ? De miért ?
Válasz helyet megcsókolta Vilut.
-De aranyos vagy !
-Nem. És azért vagyok rád ,büszke mert ..
-Kis egyetlenem !
...-Diego kopog-...
-Igen ?
-Sziasztok .-lépet be León bátya.-
-Áh,szia . ..-Violetta ölelte León-t-...
-Fran rosszul érzi magát . És gondoltam ,hogy szólok mielőtt elviszem az orvoshoz .
-Rendben . És jobbulást neki .
-Köszi .
Frannék elmentek . Leónnék pedig lepihentek .Az orvos behívta Fran ,mert meg vannak az eredmények .
-Nos,kisasszony . Először is gratulálok a kicsihez .
-Kicsihez ??
-Igen,ön asszonyom gyermeket vár !
-Hát köszönöm viszlát .
-Viszlát .
Mikor Fran kiment szomorú arcot vágott . És ezt Diego észre vette,s oda ment hozzá Fran csak sírva Diego karjába borult .
-Mi a baj Franom ?
-Terhes vagyok !!!
-Tényleg ?
-Igen,de az öcsédék mit fognak hozzá szólni ? És főleg az ,hogy te örülsz-e neki ?!
-Hidd el fognak örülni ! ÉS én örülök-e neki ? Ez kérdés ? Még szép ,hogy boldog vagyok ettől a hírtől életem ! !
-Komolyan ?
-Igen !! Hisz ez a világon a legjobb dolog ! ...-Diego miután e szavakat kimondta egy gyöngéd csókot adott szerelmének-...
-Köszi,ez most jól esett .
-Szívesen . Neked még akárhány ilyet adok ! Ha kell több százat is ! Csak azért mert szeretlek teljes szívemből .
3.évad 1.rész
Violetta fönt pihen mikor León fölmegy hozzá .
-Szia életem .
-szia drágám . Azt hittem ,hogy már alszol .
-Nem ,nem tudok ! Csak pihizek .
-Értem . Itt maradjak melletted ?
-Igen ,Légyszi !!
~Álom . S Violetta gondolatai az álomban .~
~Nem rég csak találkozgattunk . Most meg kicsit várok attól az embertől akit mindennél a legjobban szeretek . És ennél boldogabb úgy érzem..soha nem lehetek ! De León annyira megváltoztatta az életem , hogy nem is tudom másképpen elképzelni ,de nem is akarom . Mert ez pont így jó ahogy van . És az a sok sok szeretett amit tőle kapok . Egyszerűen imádom León-t !! ~
~Nem rég csak találkozgattunk . Most meg kicsit várok attól az embertől akit mindennél a legjobban szeretek . És ennél boldogabb úgy érzem..soha nem lehetek ! De León annyira megváltoztatta az életem , hogy nem is tudom másképpen elképzelni ,de nem is akarom . Mert ez pont így jó ahogy van . És az a sok sok szeretett amit tőle kapok . Egyszerűen imádom León-t !! ~
2015. február 2., hétfő
2.évad 29.rész
-Nagyon ügyes vagy !!
-Köszönöm Leónom <3 !
-Szeretlek !
-Én is téged Violetta !
-Olyan aranyos vagy !
-León az aranyos ? Inkább ti ketten !
-Nem is vagyunk azok nénikém !
-De azok vagyok .-mondta Angie.-
-Ha te mondod. Én felmegyek pihenni .
-Menj csak édesem .-Mondta León büszkén.-
2015. február 1., vasárnap
2.évad 28.rész
-Mi is megyünk aludni hosszú volt ez a nap .
-Igen az volt . Menjetek .
Másnap Violetta hamar elkészül ,hogy még legyen ideje átnézni .
-Hűha , De szép vagy !
-Köszi .
-Ilyen korán tanulsz ?
-Csak átnézem .
-Értem . Hogy aludtál ?
-Kicsit izgulósan . Te ?
-Én jól aludtam .
-Az jó .
Diego kopog .
-Igen ?
-Sziasztok . De csini vagy Vilu .
-Szia és köszi .
-Angie itt van .
-Juj,de jó .
Lement egy 20 perc múlva készen is lett a dolgozattal és ötösre írta meg .
-Violetta nagyon ügyes vagy!
-Mert hányas lett ?
-Ötös .
-Juj,de jó !!
2.évad 27.rész
-Violetta holnapra megtanulod a Földrajzot ?
-Igen megtanulom . Holnap megírom a dolgozatot .
-Rendben . Jó tanulást ,és sok boldogságot !!
-Köszi nénikém !! .-mondta majd átölelte..-
Violetta a szobájába sietett ,hogy tanulhasson .
-Köszönjük szépen Germán úr .
-Nincs mit ,egy valamit kérek ! Nagyon vigyázz rá !
-Rendben . Nagyon vigyázok rá !
-Köszönöm .
-Szívesen .
-Menj fel hozzá .
-Jó . .-mondta majd fel ment Viluhoz.-
Violetta olvasgat és jegyzetel . Észre sem veszi ,hogy valaki nézi őt tanulás közben .
-De aranyos vagy drágám !
-Köszi édes ! Muszáj tanulnom ,ha jó jegyet akarok !
-Bizony .
Este Violettáék vissza mentek a másik házba .
-Sziasztok .
-Sziasztok.
-Elmondtátok ?
-Igen . .-mondta mosolyogva Vilu.-
-Na mi ez a nagy öröm ?
-Nem volt mérges ! Csak azt mondta Leónnak ,hogy vigyázzon rám !!
-Nahát,ez csodás hír !
-Az . Na megyek aludni ,holnap dolgozatot írok .
-Menj csak .
2.évad 26.rész
-Mert ,ma derült ,ki hogy kicsit várok Leóntól !!
-Tessék ?? .-Kérdezte Angie és Olga .-
-Igen várandós tőlem .-mondta Leó.-
-Violetta ,apukád tudd róla ??
-Nem ,nem tudd ! Csak ti !
-Hogy fogod eltitkolni ?
-Nem tudom !
-Nem fogod tudni sokáig titkolni !!
-Tudom :(
-De nem tudok mit tenni ! Előbb utóbb megtörtént volna ez !
-Igen ,ez igaz ! Nem érzitek azt hogy fiatalok vagytok ehhez ?
-Nem ,vagyis nem tudom . .-mondta Vilu majd belebújt szerelmébe . -
Ekkor haza ért Germán .
-Miről is kellene tudnom Violetta?!
-Se-semmiről apa ! .-nagyon fél . És León érzi Violettán. -
-De hallottam !
-Nem tanultam a dolgozatra !
-De miért ? Te mindig tanulsz rá !
Violetta rá néz Leónra . Majd elmondja .
-Apa én ...
-Te?
-Várandós vagyok !!
-Tessék ? De mégis kitől ? És mióta ?
-Igen . És León-tól ,s ma tudtam meg .
- Értem . Hát .. Mit is mondjak ...
-Nem tudom .
-Gratulálok . De nagyon vigyázz magadra !! León nagyon vigyázz a lányomra !
-Rendbe meg lesz !
-Köszi apa . .-mondta majd megölelte Germánt-.
-Szívesen kislányom !
.-León mosolyog .-
-De miért ? Te mindig tanulsz rá !
Violetta rá néz Leónra . Majd elmondja .
-Apa én ...
-Te?
-Várandós vagyok !!
-Tessék ? De mégis kitől ? És mióta ?
-Igen . És León-tól ,s ma tudtam meg .
- Értem . Hát .. Mit is mondjak ...
-Nem tudom .
-Gratulálok . De nagyon vigyázz magadra !! León nagyon vigyázz a lányomra !
-Rendbe meg lesz !
-Köszi apa . .-mondta majd megölelte Germánt-.
-Szívesen kislányom !
.-León mosolyog .-
2.évad 25.rész
-Vilum jól vagy ?
-Igen . De nagyon félek !!
-Mitől ?
-Apa reagcíójától !
-Ne félj !
-Megpróbálok .
-Szeretlek ,ne félj !
-És is ,és jó . Leó te mindig meg nyugtatsz !
-Tényleg ?
-Igen .
Angie telefonon hívja Violettát .
-Haló?
-Szia Violetta , Mikor jössz haza ?
-Szia nénikém . Ma és egy pár perc és ott hon vagyok !
-Rendbe.
-Szia nem soká megyek .
-oké szia .
-Hova kell menned életem ?
-Haza ! Jössz velem ?
-Persze . Mert vigyáznom kell rátok !
-Szeretlek drágám !
-Én is téged szerelmem !
Olga nyit ajtót .
-Szia Olgita .
-Sziasztok .
-Jó napot .
-Apa itt hon van ?
-Nem,nincs ! Miért ?
-Csak kérdeztem , nem tudod hogy Angie miért hívott haza ?
-Dolgozatot írsz Földrajzból .
-Tényleg,de semmit sem tanultam :(
-Jaj :(
-Mire nem tanultál kisasszony ?
-A dolgozatra !
-Miért ?
-Ki ment a fejből ! Mert...
-Mert ?
-Igen . De nagyon félek !!
-Mitől ?
-Apa reagcíójától !
-Ne félj !
-Megpróbálok .
-Szeretlek ,ne félj !
-És is ,és jó . Leó te mindig meg nyugtatsz !
-Tényleg ?
-Igen .
Angie telefonon hívja Violettát .
-Haló?
-Szia Violetta , Mikor jössz haza ?
-Szia nénikém . Ma és egy pár perc és ott hon vagyok !
-Rendbe.
-Szia nem soká megyek .
-oké szia .
-Hova kell menned életem ?
-Haza ! Jössz velem ?
-Persze . Mert vigyáznom kell rátok !
-Szeretlek drágám !
-Én is téged szerelmem !
Olga nyit ajtót .
-Szia Olgita .
-Sziasztok .
-Jó napot .
-Apa itt hon van ?
-Nem,nincs ! Miért ?
-Csak kérdeztem , nem tudod hogy Angie miért hívott haza ?
-Dolgozatot írsz Földrajzból .
-Tényleg,de semmit sem tanultam :(
-Jaj :(
-Mire nem tanultál kisasszony ?
-A dolgozatra !
-Miért ?
-Ki ment a fejből ! Mert...
-Mert ?
2.évad 24.rész
-León,nagyon félek !!
-Mitől ?
-Ettől a dologtól !
-Ne félj !! Én melled vagyok mindig ,és vigyázok rád/rátok !
-Köszii <3 és szeretlek !!
_Én is téged és nincs mit !!
Violetta kicsit nyugodtabb lett . Mikor haza értek , Vilu szó nélkül a nappaliba ment és leült .
-León mi történt ?
-Had mondja elé ő ! Mert nekem nem biztos ,hogy hinnétek !!
-Hát jó . .-mondta Diego és Fran egyszerre .-
Violetta a nappaliban sír .
-Violetta mi a baj ?
-Nem tudom hogy mondjam el ! Mert örülök is neki meg nem is :(
-Mondd ! Mi támogatunk mindenben !!
Violetta oda ment León-hoz átölelte majd elmondta.
-Terhes vagyok !
-Tényleg ?
-Igen terhes tőlem ! .-Válaszolt León.-
-Gratulálunk ! .-monda Diego és Fran egyszerre . -
-Köszönjük ! .-.Mondta León.-
Violetta csak ölelte León-t.
-Mitől ?
-Ettől a dologtól !
-Ne félj !! Én melled vagyok mindig ,és vigyázok rád/rátok !
-Köszii <3 és szeretlek !!
_Én is téged és nincs mit !!
Violetta kicsit nyugodtabb lett . Mikor haza értek , Vilu szó nélkül a nappaliba ment és leült .
-León mi történt ?
-Had mondja elé ő ! Mert nekem nem biztos ,hogy hinnétek !!
-Hát jó . .-mondta Diego és Fran egyszerre .-
Violetta a nappaliban sír .
-Violetta mi a baj ?
-Nem tudom hogy mondjam el ! Mert örülök is neki meg nem is :(
-Mondd ! Mi támogatunk mindenben !!
Violetta oda ment León-hoz átölelte majd elmondta.
-Terhes vagyok !
-Tényleg ?
-Igen terhes tőlem ! .-Válaszolt León.-
-Gratulálunk ! .-monda Diego és Fran egyszerre . -
-Köszönjük ! .-.Mondta León.-
Violetta csak ölelte León-t.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



.jpg)

.jpg)








.jpg)













