2015. február 26., csütörtök

3.évad 24.rész

-de aranyosak vagytok . .-Szólt le hozzánk Angie .
-Köszönjük . ._Közölte Vilu .
-Szívesen .
 -Voltunk a stúdióban is .
-Minek ?
-León apukájához .            
-Értem . León !
-Igen ?
-Az öcsédékkel mi van ?
-Megvannak  .  
-Az jó . Holnap az öcsédnek vizsga .
-Átadom . De hogy hogy külön van az én vizsgám meg az övé  ?
-Úgy hogy ő később kezdte a stúdiót . És így te és Violetta egyszerre vizsgáztattok .
-Áh,értem .
Eközben Diegoéknál .
-Diego , mikor lesz a vizsgád ?
-Pf. holnap :(
-Jaj ...
-Ja .. nem félek  mert tudom mik lesznek ...

2015. február 23., hétfő

3.évad 23.rész

Majd mikor elköszöntünk a szerelmem édesapjától . Én nem nagyon akartam tovább maradni a stúdióban . Hogy miért ? Azért mert félek !! Én most jobb szeretnék ott hon vigyázni a csöppségre . És Olgát hallgatni ,hogy milyen aranyos kis baba  . Pont mint te voltál .
-León !
-Igen szerelmem ?
-Haza szeretnék menni !
- Gyere kicsim haza viszlek .
-Köszönöm .
-Nincs mit .
Oda értek Violettáék házához .
-Sziasztok .
-Szia Olga .
-Jó napot .
-Jaj ,had nézem a csöppséget !
-Olga , hiányoztál !
-Te is ! A kislány kiköpött olyan mint az anyukája . !
-Nem is ! Virág nagyon szép de én nem!
-Dehogyis nem !! .-Mondta Olga és León egyszerre .
-Ne már ! Haza jövök és ez fogad  Olgi ?
-Mi ? Az hogy szép vagy ?
-Igen ! Apa!! ._Szaladtam oda apához .
-Szia kislányom !
-Hogy vagy Violetta ?
-Jól . Ti ?
-Nagyon jól . És boldogan .
-Annak örülök .
León leült a kanapéra Virággal .
-Hogy te milyen jól bánsz ezzel a két lánnyal !
-Köszönöm .  Nagyon szeretem őket !
-Látszik rajtad !
-Komolyan ?
-Igen nagyon !  

2015. február 21., szombat

3.évad 22.rész

Mikor aztán  León édesapjához mentünk Thomas oda állított hozzánk . Én-én ijedtemben csak öleltem León-t .
-Violettám ,ne félj .
-Jó .
-Thomas mit akarsz ?
-Violettát !!
-Nem bírod felfogni ,hogy gyermeke van ?
-De  mégis vajon kitől ?
-Tőlem ! Nem is tőled te fél eszű!
-Violetta ez igaz ?
-Igen igaz ! Én terhes voltam León-tól . És most van egy szép kislányunk ! Értsd meg kérlek !
-De Vilu , akkor az a sok szerelmem kettőnk közt nincs többé ?
-Sajnálom ,de nincs ! Engem a szívem León-hoz köt .
-Jó ,rendben . Légy boldog Violetta . Elengedlek !
-Köszönöm.
Thomas távozott tőlünk . Én csak félve néztem ajtóra ,hogy mikor érkezik Gregórió .
-Mit fog mondani ?
-Nem tudom előre kicsi csillagom .
-Én sem .
Ekkor megjelent León apja . Pillangók kezdtek repkedni a gyomromba . Rá pillantottam Virágra ez picit megnyugtatott .
-Sziasztok .
-Szia apu .
-Jó napot .
-Hogy hívják a kislányotokat ?
-Virág Mária Pascel . .-Mondta León .
-Gyönyörű ! Rengeteg egészséget kívánok nektek !
-Köszönjük .
-Nincs mit . Nincs mit .

3.évad 21 .rész

-Hogy hogy baba váró bulit ?? :O
-Thomas neked ahhoz semmi közöd !
-De igenis van ! Nagyon sok !
-Na ?  Mondj egyet !
-Violettával jártam 1 évig !
 -Jaj ,hova szaladjak ? Vagy mégis mit csináljak vele ?
-Amit akarsz ! De Vilu csak a te karjaidban keresett vigaszt ! Kösz ,de már tudok rá én is vigyázni !
 -Haha , röhög a nem is tudom mim is ! Te hallod mit beszélsz itt össze ?
-Igen elég jól hallom magam !  És mi azzal a baj hogy vissza akarom kapni a csajomat ?
-Az ,hogy velem jár csak  3 éve nem gond ! Ugye ? És már egy két hónap és még boldogabbak leszünk ,de azt hogy miért nem kötöm az orrodra !
-Na és Franomhoz mi közöd ?
-Vele Violetta előtt egy hónapig jártam ! De mi ez a nagy féltés  ?
-León , León !! .-Szólt az öcsém barátnője .
-Mi a baj Fran ?
-Vilu , rosszul érzi magát !!
-Tessék ?  Hol van most ?
-Ének terem !
-Máris ott vagyok ! Diego te nem ne törődj vele !!
-Rendben !  Meglesz !
-Megígéred ?
-Meg persze !
-Ajánlom is ! Inkább gyere velem öcsi !
-Oké .

-Vilum ,jól vagy ?
-Igen . Csak az előbb hányingerem volt !!
-Jaj , az nem jó . Bocsi kicsim hogy nem voltam itt csak Thomas szívta a véremet !!!
-Már megint ?
-Ja ,már megint .
-Haj ,mikor érti meg hogy én veled akarok lenni ?!
-Nem tudom !
Eltelt a maradék idő a kicsi születéséig .
-Á_á_á !! León !!
-Mi a baj éltem ?
-Szülni fogok !! Vigyél be a kórházba !
León gyorsan be vitte szerelmét a kórházba .  Ahol Violetta egy fél óra múlva megszülte a mese szép kislányát .
-Sziasztok . .-köszönt León ...
-Szia .-köszöntem ...
-De szépecske !
-Az . Mi legyen a neve ?
-Például Virág Mária Pascel !
 -De édes tőled ,hogy az édesanyám nevét is adtad neki !
 -Ez természetes életem !
-Szeretlek !
-Én is téged Violettám .
Két hét után Violetta haza mehetett a kislányával . Kénytelen volt bemenni a stúdióba ,mert Gregórió León édesapja ott dolgozik és nincs ideje semmire!! Így hát elmentünk hozzá .  León is jött velünk  ő tolta a babakocsival Virágot :))) és fél kezével engem fogott . Mit is mondhatnék?! Nagyon boldog vagyok Leónnal .   León mindent meg tesz hogy minél boldogabb legyek vele . De én már is az vagyok vele ! Mert nekem ő  és Virág az éltem !

3.évad 20.rész

León-t egy pár nap múlva haza engedték  .  Violetta egyre boldogabb ,de ezt a rendet egy régi ismerős felborítja . A neve Thomas . Violettába volt szerelmes egy ideig , de miután elkellet mennie Buenos Airesből .  Violetta  végre boldog lehetett León-nal . ki óvta és védte mindentől .
-León , én nagyon félek !
-Ne félj , itt vagyok veled . És megvédelek tőle !
Thomas mindent végig nézet  . És már e szavak hallatán rá jött arra hogy Violetta már semmit sem érez iránta.  Ezért elment fel keresni Francesca-t .
-Thomas ? Te  mit keresel itt ?  .-Kérdezte Fran ..
-Vissza jöttem mert hiányoztál !
-De...de...
-De ?
-Én mást szeretek ! .-Ekkor megérkezett Diego...
-Szia Gyönyörűm . Ő meg kicsoda ?
-Szia szívem  . Ő egy régi ismerősöm aki szerelmes belém , meg aztán a bátyád barátnőjébe is .
-Tessék ? Erről León tudd ?
-Igen sajnos tudd Diego !
-Mit képzelsz magadról ? Mit akarsz te itt a lányoktól ?  Mind a ketten boldogok mással !
-Haj , te ezt nem érted ! Több évi szerelmet nem lehet elfelejteni !
Violettáék épp oda ment mert León beszélni akart  az öcsével  .
-Sziasztok . Fran beszélhetek négy szemközt Diegoval ?
-Sziasztok . Persze . Vilu jössz ?
-Igen .
-Miről van szó ?
-Arra gondoltam ,hogy csinálhatnánk a lányoknak egy baba váró bulit ! Violettával nem sokéra megszületik a kicsink . Utána meg nektek !
-Igen ,szerintem ez jó ötlet !
-Akkor szólunk  a többieknek ?
-Persze .

2015. február 17., kedd

3.évad 19.rész

A csók után León elment a pályára . Violetta , Diego és Fran maradt ott hon .
-Hogy érzed magad ?
-Most ,hogy itt hon lehetek remekül !
-Az jó .
Egy óra múlva csörög Violetta telefonja .
-Haló?
-Szia , Violetta vagy igaz ?
-Jó napot .  Igen .  Történt valami a pályán ?
-León balesetet szenvedett !
-Tessék ? .-kérdeztem gombóccal a torkomban .
-Sajnálom ,de igen .!  Most vitték be a kórházba !
-Rendben , köszönöm ,hogy szólt . Viszlát .
-Viszlát .
 Violetta zokogva Diego karjába bújt .
-Mi  a baj ?
-León-nak balesete volt ! És kórházba van !
-Jaj , ne sírj Vilu . ! Be viszlek hozzá !
-Köszönöm Diego!
-Jaj , hát ez természetes dolog .  Hogy a bátyám barátnőjét beviszem a kórházba !
-Köszönöm !
-Violetta ! Mi a baj ? .-Kérdezte Fran .
-León kórházba van ! És sírva az öccse karjába bújtam ! Aki egyből vigasztalni kezdett !
-Sajnálom Violetta !
-Én most elmegyek Violettával !
-Menjetek  !
-Köszi Diego !
-alap ! Szépség !
-Köszi , ez az ölelés jól esett !
-Tudom ! És nincs mit köszöni !
 Mikor oda értek az orvos ment ki hozzájuk León kórterméből .
-Jó napot ! Maguk León család tagjai ?
-Jó napot . Igen .
-A fiatal úr ... kómába van ! És ha nem kell fel 24 órán belül meghal  !
-Tessék ? .-kérdeztem zokogva . A gyomrom görcsbe állt ettől a szótól .
-Sajnálom ! Bemehetnek hozzá . .-mondta majd elment .
-Diego ugye nem ?
-Violetta légy erős ! Neked nem szabad idegeskedni ! Nem sokára megszületik  a kicsitek !
-Tudom ! És csak ez tudja tartani bennem a lelket ,s az erőt !
Bementünk Leóhoz .  Amint láttam ott őt .. Elbőgtem magam és León ágyához ültem .
-León ébredj fel ! Kérlek ! .-mondtam sírva  .-
Este nagyon későn mentünk haza Diegoval . Körülbelül este 10 óra  lehetett mikor haza értünk . Másnap szintén bementem hozzá . És Már nagyon nem bírtam ki ! Féltem is sírhatnékom is volt . Minden bajom volt :( !
Mikor megcsókoltam León-t . Felébredt ! Aminek nagyon  örültem .  Bejöttek az orvosok engem kiküldtek .
-Emlékszik rá hogy hívjak ?
-León .
A Vizsgálat után Violetta vissza mehetett szerelméhez .
-León jól vagy ?
-Igen jól vagyok !
-Féltelek  !
-Ne félts ! Erős vagyok !

2015. február 15., vasárnap

3.évad 18.rész

León testvére hangjára ment le .        
-Szia Diego ! 
-Szia bátyus ! 
-Jól vagy ? 
-Igen . Ne félts  ! 
-Te vagy az öcsém ! 
-És :? 
-És az egyetlen ! 
-Tudom ! De már jól vagyok !  
Violetta is le ment .  
-Diego , Diego !  .-Bújtam  a karjai közé 
-Szia szépség !  
-De jó ,hogy semmi bajod  ! 
-Kis cuki !  Nekem az ,hogy ti vagytok nekem  ! 
-Szeretünk  ! .-mondta a két lány . 
-Én is titeket ! 
-Violetta ! 
-Igen kicsim ? 
-Elmegyek a pályára gyakorolni 
-Menj csak éltem ! Vigyázzunk az öcsédre Frannal ! 
 -Bezony  ! 
León csak nevetett . 
-Nem engedjük rosszalkodni  !
 -Kis  cukik  !   
-1 vagy 2 óra hossza múlva jövök 

3.évad 17.rész

_Violetta !
-Mondd ?
-Diegot nem láttad  aggódom  !
-Nyugi Fran ! Semmi baja !
-Biztos ? De már délután  3 óra !
León tudja hol van de nem mondja el ,mert fél .
-Francesca !  Diego ma ...
-Ma ?
-Ma nem jön haza ne várd ! .-ültettem le a kanapéra  .-
-Mi ? Mi miért ?
-Ma ... Balesete volt !
-Mi ?
-Igen , de zúzódással megúszta !
-Nem nem úszta meg  ! .-mondta zokogva.-
-Fran nyugalom !  .-öleltem át -
-Nem tudok León ! Féltem Diegot !
-Ne,ne féltsd !
-De .
-Nem kell  !  Holnap ár haza jöhet hozzád !
Fran szó nélkül át ölelte León-t .
-Jól vagy ?
-Jobban !
-Pihizz ! .-Szólt rá édesen Violetta .-
Másnap Fran idegesen ül a nappaliba mikor belép Diego  .
-Szerelemem  !  
-Szia kicsikém ! .-mondta León öccse .
-Aggódtam !
-Nem kell ! Itt vagyok veled semmi baj ! Nyugalom életem !
-Szeretlek  !
-Én is !
-Életem !
-Igen ?
-Féltelek !
-Nem kell  cicám !  
-Nem akarlak elveszíteni ,mert abba bele halok !
-Nem fogsz soha ,de soha !

2015. február 10., kedd

3.évad 16.rész

-Srácok , ez remek volt !
-köszönjük .
Este Violetta és León  a nappaliban beszélget .
-Ez a mai nap remek volt !
-Bizony .
-Az On Beat nagyon jól sikerült !
-Igen elég jó volt !
-Igen az !
León szó nélkül megcsókolta Violettát .
-Szeretlek .
-Én is téged kicsikém !
4 hónap elteltével . Violettáéknak nem sokára meg születik  a pici . Fran 5 hónapos .  még négy teljes hónap van neki .
-Jaj , de várom már !
-Én is ! Szeretlek Violettám !  
-Én is téged kicsim !
-Kis cuki !
-Te !
-Szeretlek titeket !
-Mi is !    

3.évad 15.rész

Majd a León és Diego műsora jött . Amit Frannal végig izgultunk . Az Euforiat fordították le spanyolról angolra  .
-Remek !  .-dicsérte meg őket Pablo.                    
-Köszönjük . .-mondták . Majd lementek a színpadról és oda jöttek hozzánk .
-Ügyik vagytok ! .-közöltem .
-Köszi Violetta !
-Alap . .-mondtam majd átöleltem őket  .
 -Gratulálok , remek munkát végeztettek !  .-mondta Pablo  .
-Köszönjük . .-Mondta León miközben ölelte Violettát .
-Szeretlek .
 -Én is !
-Ügyes voltál Diego !
-Köszi Franom ! Ti is !
 -Köszi . mondtuk egyszerre Frannal .-
Majd a színpadra mentünk mindannyian és elkezdünk énekelni.
Ez volt a ráadás Pablonak . És szerintem nagyon tetszik neki !  Minden nagyon lelkes volt ,hogy így énekelhettünk és még tetszett is mindenkinek !    

2015. február 8., vasárnap

3.évad 14.rész

- Köszi lányok .   .-Köszöntem meg a barátnőimnek*
 -Szívesen .
-Na Fran , Camila és Violetta  kezdjük !
-Ügyes vagytok ! Naty Ludmila ti is gyertek !

-Nagyon jó volt !  .-Dicsért meg minket Pablo.-
-Köszönjük . .-mondtuk szinte egyszerre .-
-Nincs mit , ezeket a fellépésen is előadhatnánk  !
-Igen szerintem is ! .-Mondtam , Mire León aki végig nézte csak mosolygott .

3.évad 13.rész

-Köszi . .-Mondták Violettáék egyszerre-.
-De várom már a kisebb előadásunkat !! Ugye ti is ?
-Még szép !
Majd mikor oda értek . Ludmila ment oda hozzájuk .
-Sziasztok csajszik .  .-köszöntem mint mindig ,de szerintem most barátságosabb voltam mint eddig.-
-Szia .-Mondtuk egyszerre  a lányokkal .-
-Készen álltok ? .-kérdeztem a barátnőimet.-
-Igen , és te ?
-Én ? .-kérdeztem meglepve.-
-Igen te ! Mert neked is lesz és előadás meg Natynak is ! Velünk ! -.Közöltem.-
-Komolyan ? .-Még még mindig  nem értettem semmit se .-
-Igen , Nata nem szólt ? .-Kérdeztem .-
-Nem ,nekem senki sem szólt !! .-közöltem.-
-Naty elfejtette . :/ .-Mondtam , majd mikor láttam Ludmin ,hogy kicsit ideges nyugtatni kezdtem . -
 -De hogy elfejtette ? .-Kérdezte kicsit nagyobb hangsúllyal .-
-Ludmi ,nyugalom !  Biztosan ki ment a fejéből .
-Jaj , ezt nem hiszem el ! .-Mondtam ,de Violetta segítségével le nyugodtam .
-Komolyan , ne legyen ez ekkora baj Ludmila!  .-Mondta Camila
-Rendbe csajok.  Nem is tudom mit kezdenék nélkületek ! Haza rohanok és átöltözöm  .-közöltem a barátnőimmel.-
Ludmila még az első előadás előtt vissza ért . És ragyogott a szépségtől .
-Hű,de szép vagy Ludmi <3 .-Dicsértem meg a barátnőmet.-
-Köszi , te .-Én is meg dicsértem a barinőmet*
-Na készen álltok ? .-kérdezte Pabló-
-Igen .-mondtuk egyszerre a lányokkal .-

2015. február 7., szombat

3.évad 12.rész

-Bizony az ! De ,nélküled nem lenne az !
-Nélküled se ! Mert nekem te vagy a nap ami bevilágítja az életem !!
-De aranyos vagy !
Eközben az emeleten .
-Egyébként ez a dal ,amit az imént énekeltünk az annyira szép  !
-Komolyan ?
-Igen , annyira szép volt ,hogy meghatódtam rajta ! De tartottam magam ezért nem sírtam .
-Kis életeim <3
-Szeretlek . A bátyádék olyan édesek együtt ! És olyan jó ,hogy engem választottál nem ,mint ,ha Frannal nem voltál cuki . De z voltál , csak fájt vele látni .
Ekkor se szó se beszéd magamhoz vettem szerelmemet ,mert így is elégé fel kavarta ez a dolog . Így én magamhoz öleltem és megnyugtattam .
-Honnan tudtad ,hogy erre van szükségem ?
-Onnan ,hogy ismerlek és szeretlek !
-Kis kedveském . .-annyira szeretem .-
Másnap Fran korán elkészült ,mert Camival  és Violettával   ment a stúdióba a kisebb "fellépésre,,   A zene címe pedig  Codigo Amistad .
Francesca öltözéke .
 


Violetta felszerelése .


Camilla öltözéke .


-De csini vagy Vilu . -mondta Cami.-
-Köszi ,te is . Te is az vagy Fran :3
-Köszi csajok ti is azok vagytok !

2015. február 6., péntek

3.évad 11.rész

-Én is veled !
Eközben a nappaliba .  Diegoek beszélgetnek .
-A tegnap egyszerűen csodás volt a stúdióba .
-Bizony . Énekeltél Bridgittel is ,beszéltél is vele :3 ! Én igaz ,hogy csak a dal végére értem oda ,de attól én is beszélhettem vele .
-Igen,ez igaz .
Egy gyöngéd ,de mégis oly szenvedélyes csókban forrtak össze az ajkaink .  Majd a csók után Diego erősen megölelte barátnőjét .



 Francesca csak mosolygott . Majd egy Diego számára gyönyörű mondat hagyta el a száját .
-Ha,te nem lennél nekem , nem is tudom mit tennék ,Hisz nekem te vagy a fény ami mutatja az utat ,Ha te nem vagy velem semmi vagyok .
-Francesca ,ez  a mondat mese szép volt !
-Komolyan ? Nem is vettem észre mit mondok  . Ez csak úgy jött .
-Igen . Mikor ilyesmit hallok tőled ,beremeg a testem és úgy érzem ,hogy csak te vagy ás semmi más !
-Jaj ,hogy lehetsz ennyire aranyos ?  És egyben csábító is ?
-Úgy ,hogy teljes szívemből szeretlek téged !
-Én is téged ! Ha elveszítenélek abba beletudnék halni !
-Érted bármire képes vagyok ! Akár mg meghalni is képes vagyok érted FRan !
-Ez olyan szép mondat volt de komolyan !      
-De fura ! Előbb te most meg én !
-Ez nem fura ! Ez csak szerelem életem .







2015. február 5., csütörtök

3.évad 10.rész

Másnap Violetta és León a szobában beszélget . Violetta a kezében tartja a macit mit kapott .  Sőt még azzal is aludt.
-Jaj ,de aranyos vagy ! 
-Nem is vagyok az León ! 
-De-de ! Láttam mivel alszol ,és ,hogy most is az van nálad . Szeretlek ! 
-Én is téged .  És lebuktam ! :( 
-Ne légy szomorú életem  !  
-Oké,nem leszek az ! 
-Hurrá .  
-Szeretlek   
Ekkor León énekelni kezdett . És Violetta is csatlakozott hozzá .    
-De jó ,mit is tennék én nélküled ?!  
-Nem tudom . De én mindig vigyázni fogok rátok örökön öröké ! 
-Remélem is  !  
-Ebben biztosíthatlak ! 
-Tényleg ? 
-Igen . Nagyon szeretlek és veled akarok lenni ! 

3.évad 9.rész

-Ki ötlete volt ,hogy a stúdióba jöhess ?
-Enyém !
-Komolyan ?
-Igen ,meg akartalak ismerni titeket !
-Mi is téged ! Violetta nem láttad a tesómat ??
-Nem,nem láttam    !
-Na mindegy ! Csak aggódom érte  !!!
-Ne aggódj !
-Jó . Kértek valmit Csajok ??
-Nem kérek semmit Leónom .  Köszi .
-És te -?
-Nem kérek köszi .
Franhot oda ment szerelme .
-Szia picim  !!
-Szia drágám  !  Mit keres itt Bridgit ?!
-Sztár vendég .
-Tényleg ? Apát nem láttad ?
-Igen és nem !    
-Szeretlek Die!
-Én is téged szerelmem !

3.évad 8.rész

Eltelt  5 hónap . Violettának még négy hónap és megszületik a csöppség .  Francesca most lett 4 hónapos . Mindkét lány egyre izgatottabb a  kicsi születése miatt . Mindenki a stúdióban van . Mert Pablonak és Antonionak meglepetése van a srácok számára .
-De milyen meglepetés? .-kíváncsiskodott Andres-.
-Ha elmondom akkor nem lesz meglepetés .  .-mondta Pablo majd be lépet a nagy terembe Antonio és Bridgit .
-Nahát,ez aztán  meglepetés  ! .-Mondta Maxi.-
-Igen,az . .-Mondta nagy meglepődéssel Violetta.-
-Sziasztok . .-Mondta Bridgit.-
-Szia .-Mondták egyszerre a többiek.-
-Néztem a You mix adásait . És nagyon tehetséges vagytok ! A kedvenceim ,pedig ., Violetta , León  és Francesca.
-Komolyan Bridgit ?
-Igen .
-Lenne kedved velünk énekelni ?
-Persze .     A Hurricane?
-Az remek lesz .
-Nekem meg van az alap ! .-Mondta Maxi ,majd a laptopjához pattant .-
A dal végén Violetta átölelte Bridgittet . León csak mosolygott .  Majd megölelte  szerelmét .
-Szeretlek !
-Én téged León !
-Nagyon ügyes voltál !
-Köszi Leó ! Te is <3 !
-Te is jó voltál Bridgit   !!
-Köszi ,ti is nagyon jók voltatok !
-Köszönjük szépen  !
-Szívesen !


2015. február 4., szerda

3.évad 7.rész

León csak mosolygott Violettára .  És gondolkozott ... ~Annyira szeretem,ha elveszteném belehalnék ! De én nagyon vigyázok a szerelmemre ! Mert nekem ő a minden !! És Persze majd a kicsikénk is .  Ma van Violettám születés napja .  ~
-Vilu!
-Igen ?
Ekkor át adtam neki egy képet kettőnkről és egy  macit egy szívvel a kezében  és az volt bele írv ,hogy Violettának León-tól <3 . Szeretlek kicsim !!
-Köszönöm szépen életem ! ! Szeretlek !!
-Nincs mit !! És én is téged !!
Ekkor Violetta lerakta az ágyra a kapott ajándékot és szerelmét átölelte  .
-SZóval tetszik ?
-Jaj,nagyon,nagyon,nagyon tetszik !
-De jó ! Szeretlek  !!
-Én imádlak téged León !
-Én is téged kicsikém
-Nem akarlak elveszíteni téged soha !!
-Nem fogsz !! Mert szeretlek nagyon ,és nem hagylak el soha ,de soha  !!
-Veled akarok lenne örökre és téged boldoggá tenni !
-Violettácskám már így is boldogok vagyok veled !  
-Tudom ,de ennél boldogabb is lehetsz !
-Nekem ez pont így jó ahogy van !  
-Komolyan ?
-Igen életem !
Eközben a parkban .
-FRancesca !
-Mondd szerelmem !
-Imádlak ! És nem akarlak soha elveszíteni titeket !!
-Nem fogsz elveszíteni minket !!

-Annyira szeretlek FRan!
-Én is téged !   Lassan két hónapos terhes leszek a gyerekkel !
-Bizony ! Jaj ,annyira várom ,hogy megszülessen ! .-ekkor megsimogatta szerelme hasát.-
-Én is várom már a kis csöppségünket :*
-Nálam nem jobban <3 !!
-Szeretlek !      
-Én is téged/titeket !!!!!!
-Jaj ,de aranyos az én Diegom <3
-Ti amo !
-Ho chano !

3.évad 6.rész

Másnap nagy örömmel ébredt föl Violetta . És ment a szekrényéhez rucit keresni .  Mind ezt nagyon halkan tette ,mert szerelme még alszik .

"Untitled #8" by mosolygo-vanessza on Polyvore
León mikor föl kel ,Violetta már felöltözve ül mellette .
-Szia drágám . .-Köszöntötte reggel Violetta párját.-
-Szia szerelmem . De Csinos vagy !
-Köszi életem  !
-Nincs mit . Hogy érzed magad ?
-Nagyon jól . És te hogy aludtál drágám ?
-Jól . De boldog vagyok veled !!
-Én is <3

3.évad 5.rész

-Nagyon szép kislány .
-Köszi . Lányok hol vannak ?
-Sétának . Én és a  tesóm vagyunk  itt hon .
-Értem . Csak gratulálni akartam  . Egyébként hogy vagytok ?
-Köszi szépen , és jól vagyunk . És ti ?
-Mi is . Eleanorom nem vagy még álmos ?
-Nem vadok  ! -.dörzsölgeti a szemét.-
-Biztos kicsikém ? -.föl veszi az ölébe.-
-Iden ! .-a fejét Fede vállára teszi és elalszik . Mert álmos csak nem mondta meg Fedének.-
-De cuki !
-Az . .-Mondta -Fede.-
A lányok egy fél óra múlva haza mentek . Fede,León és Diego a nappaliban beszélget.
-Sziasztok .-Köszöntek a fiúk.-
-Sziasztok .-köszöntek a lányok.-
-Vilu de csini vagy :3
-Köszi,Fede :* !! Ki az a csöppség az öledben ?
-Az unokahúgom  !Eleanor !
-Nagyon édes . Én szerintem most föl megyek pihenni , mert holnap megyek apáékhoz . És új téma kört veszünk Földrajzból .
-Okkés . Menj és ügyes légy holnap !
-meglesz ! Sziasztok .
-Fran ,hogy érzed magad ?
-Jól vagyok Diegom !
 -Akkor jó  . Ti amo Francesca!
- ho anche. De mióta tudsz olaszul ?
-Egy párnapja !
-Jaj,de aranyos vagy !
-Mondtam,hogy érted bármire képes vagyok !
-Igen mondtad ! Ti amo,Ti amo !!
-Ho ache!                  
 

3.évad 4.rész

-Nézd ott jön Camila .
-Igen,látom . Olyan régen beszéltünk vele !!
-Bizony . Annyi dolog volt körülöttünk ,hogy nem is figyeltünk rá !
-Sajnos .
Camila oda megy .-.
-Sziasztok .
-Szia .-mondta egyszerre a két lány . -
-Hogy vagytok ? Olyan régen beszeltünk!
-Izgulósan ..-Mondták Violettáék.- Te ?
-Miért izgultok ? Én jól vagyok .
-Ő-ő-ő . Fran elmondod ?
-Igen ,el mondom ! Mindketten kicsit várunk .
-Komolyan ??
-Igen ,már León nagyon várja a picit .  .-Mondta Vilu.-
-Diego is .
-Na hát csajok , gratulálok !!
-Köszönjük . Egyébként te hol voltál ? Nem láttunk !
-Elutaztunk Brotwayyal!
-Értem . Elmegyünk valahova csak így hárman ? -.kérdezte Violetta.-
 -Persze ,hiányoztattok !
-Te is nekünk !
Eközben León-néknál .
-León !!
-Igen ?
 -Ne láttad a kottámat ?
-De ott van a nappaliban  .
-Köszi .
-Szívesen ! ..-León kopogásra lett figyelmes és ment kinyitni az ajtót . -
-Áh,szia Fede ! -Federico mellet egy gyönyörű kék szemű kislány állt .-
-Szia León.  Ki a kis csöppség ?
-Ő itt , Eleanor az unokahúgom  .
Fede unokahúga .

2015. február 3., kedd

3.èvad 3.rèsz

-Én is téged drágám .
-Olyan édeske vagy !
-Nem is ! Olyan boldog vagyok !
-Én is .
Eközben Leóéknál . Violetta fölébred León karajaiba .  
-Szia életem
-Szia szerelemem .-mondta León.-
-Hogy aludtál ?
-Jól és Te ?
-Kicsit furán ,de jól .
-Miért aludtál furán ? Fájt valamid ? :O
-Igen ,egy picikét a hasam . De Már kutyabajom !
-Biztos ? Féltelek !
-Igen ! És nem kell féltened !
-Jó . De nem akarom ,hogy bajotok essen !
-Nem fog !
-Biztos ?
-Igen . Vigyázok magunkra .
León szó nélkül megölelte Violettát.--
-Szeretlek .
Egy hónap elteltével Violetta és León egyre izgatottabbak a kis baba miatt .  Germán kezdi megkedvelni lánya barátját és egyben az unokája apját . Violetta sétálgat Frannal.
-Jaj ,Fran ezt te feltudod fogni ? Mindketten anyák leszünk !
-Nehezen ,de feltudom !
-Igen valahogy én is vagyok .
-León hogy fogadta mikor megtudtátok ?
-Nagyon jól .Ujjongott !
-Diego is . Én sírtam .
-Én is , De Leó meg nyugtatott .
-Engem Diego .
-De furi , León és Diego tesók . Mi a legjobb barinők .
-Bizony . öröké és tovább !
-Így igaz !
-De jó ,hogy te vagy az én barinőm VIlu !!
-Nekem is te Fran ! !

3.évad 2.rész

~S,mint minden jó álomnak ennek is vége szakadt .  De Violetta ebből nehezen ébred föl hisz szerelmével álmodott  . ~
 -Szia életem ,hogy aludtál  ?
-Szia kicsim . Remekül .
-Olyan édes voltál .Álmodban mosolyogtál .
-Nem voltam az . Csak veled álmodtam .
...-Ekkor ekkor León felült az ágyra és az lébe rakta barátnőjét-...
-Szeretlek .
-Én is téged . És olyan cuki vagy ! Olyan büszke vagyok rád !
-Rám ? De miért ?
Válasz helyet megcsókolta Vilut.
-De aranyos vagy !
-Nem. És azért vagyok rád ,büszke mert ..
-Kis egyetlenem !
...-Diego kopog-...
-Igen ?
 -Sziasztok .-lépet be León bátya.-
-Áh,szia . ..-Violetta ölelte León-t-...
-Fran rosszul érzi magát . És gondoltam ,hogy szólok mielőtt elviszem az orvoshoz .
-Rendben . És jobbulást neki .
-Köszi .
Frannék elmentek . Leónnék pedig lepihentek .Az orvos behívta Fran ,mert meg vannak az eredmények .
-Nos,kisasszony . Először is gratulálok a kicsihez .
-Kicsihez ??
-Igen,ön asszonyom gyermeket vár !
-Hát köszönöm viszlát .
-Viszlát .
Mikor Fran kiment szomorú arcot vágott .  És ezt Diego észre vette,s oda ment hozzá Fran csak sírva Diego karjába borult  .
-Mi a baj Franom ?
-Terhes vagyok !!!
-Tényleg ?
-Igen,de az öcsédék mit fognak hozzá szólni ? És főleg az ,hogy te örülsz-e neki ?!
-Hidd el fognak örülni ! ÉS én örülök-e neki ? Ez kérdés ? Még szép ,hogy boldog vagyok ettől a hírtől életem ! !
 -Komolyan ?
-Igen !! Hisz ez a világon a legjobb dolog ! ...-Diego miután e szavakat kimondta egy gyöngéd csókot adott szerelmének-...
-Köszi,ez most jól esett .
-Szívesen . Neked még akárhány ilyet adok ! Ha kell több százat is ! Csak azért mert szeretlek teljes szívemből .

3.évad 1.rész

Violetta fönt pihen mikor León fölmegy hozzá .
-Szia életem .  
-szia drágám . Azt hittem ,hogy már alszol . 
-Nem ,nem tudok ! Csak pihizek . 
-Értem . Itt maradjak melletted ? 
-Igen ,Légyszi !! 
-Jó itt maradok  kicsim .
-Köszi édes .  .-Violetta elaludt és ezt álmodja.-


~Álom . S Violetta gondolatai az álomban .~
~Nem rég csak találkozgattunk . Most meg kicsit várok attól az embertől akit mindennél a legjobban szeretek . És ennél boldogabb úgy érzem..soha nem lehetek ! De León annyira megváltoztatta az életem , hogy nem is tudom másképpen elképzelni ,de nem is akarom . Mert ez pont így jó ahogy van . És az a sok sok szeretett amit tőle kapok . Egyszerűen imádom León-t !! ~ 

2015. február 2., hétfő

2.évad 29.rész

Angie szó nélkül átölelte az unkahúgát . León csak mosolygott rájuk . És büszke volt a barátnőjére ,és egyben a gyermekük édesanyjára .
-Nagyon ügyes vagy !!
-Köszönöm Leónom <3 !
-Szeretlek !
-Én is téged Violetta !
-Olyan aranyos vagy !
-León az aranyos ? Inkább ti ketten !
-Nem is vagyunk azok nénikém !
-De azok vagyok .-mondta Angie.-
-Ha te mondod. Én felmegyek pihenni .
-Menj csak édesem .-Mondta León büszkén.-
Fran és Diego elment sétálni .
-Ugye milyen ügyes Vilu ?
-Igen az nem hiába az öcséd csaja !
-Bizony . Olyan büszke vagyok rájuk !
-Hidd el Die én is ! <3 ! És téged  meg imádlak !
-Én is téged életkém !
-De cuki lett valaki hirtelen !
-A.a ! Nem vagyok cuki ! De te igen !
-Nem vagyok az Diegom !
-De az vagy ,ha mondom !
-Nem ,nem vagyok az .
-De-de !!
-A.a.!
-Nem veszekszek veled és kész !
-Én sem veled Fran !
-De jó ,imádlak drágám !
-Én is .

2015. február 1., vasárnap

2.évad 28.rész

-Mi is megyünk aludni hosszú volt ez a nap .  
-Igen az volt . Menjetek . 
Másnap Violetta hamar elkészül ,hogy még legyen ideje átnézni . 
-Hűha , De szép vagy !  
-Köszi  . 
-Ilyen korán tanulsz ? 
-Csak átnézem . 
-Értem . Hogy aludtál  ? 
-Kicsit izgulósan . Te ? 
-Én jól aludtam . 
-Az jó .  
Diego kopog . 
-Igen ? 
-Sziasztok . De csini vagy Vilu . 
-Szia és köszi . 
-Angie itt van . 
-Juj,de jó  .  
Lement egy 20 perc múlva készen is lett a dolgozattal és ötösre írta meg . 
-Violetta nagyon ügyes vagy! 
-Mert hányas lett ? 
-Ötös . 
-Juj,de jó !! 

2.évad 27.rész

-Violetta holnapra megtanulod a Földrajzot ? 
-Igen megtanulom . Holnap megírom a dolgozatot . 
-Rendben . Jó tanulást ,és sok boldogságot !! 
-Köszi nénikém !!  .-mondta majd átölelte..- 
Violetta a szobájába sietett ,hogy tanulhasson .  
-Köszönjük szépen Germán úr . 
-Nincs mit ,egy valamit kérek ! Nagyon vigyázz rá ! 
-Rendben .  Nagyon vigyázok rá ! 
-Köszönöm . 
-Szívesen .  
-Menj fel hozzá . 
-Jó .  .-mondta majd fel ment Viluhoz.- 
Violetta olvasgat és jegyzetel .  Észre sem veszi ,hogy valaki nézi őt tanulás közben .  
-De aranyos vagy drágám ! 
-Köszi édes ! Muszáj tanulnom ,ha jó jegyet akarok !  
 -Bizony . 
Este Violettáék vissza mentek a másik házba .  
-Sziasztok . 
-Sziasztok.  
-Elmondtátok ? 
-Igen . .-mondta mosolyogva Vilu.- 
-Na mi ez a nagy öröm ? 
-Nem volt mérges !   Csak azt mondta Leónnak ,hogy vigyázzon rám !! 
-Nahát,ez csodás hír !  
-Az . Na megyek aludni ,holnap dolgozatot írok .  
-Menj csak .  

2.évad 26.rész

-Mert ,ma derült ,ki hogy kicsit várok Leóntól !!
-Tessék ?? .-Kérdezte Angie és Olga .- 
-Igen várandós tőlem .-mondta Leó.- 
-Violetta ,apukád tudd róla ?? 
-Nem ,nem tudd ! Csak ti ! 
-Hogy fogod eltitkolni ? 
-Nem tudom ! 
-Nem fogod tudni sokáig titkolni !! 
-Tudom :( 
-De nem tudok mit tenni ! Előbb utóbb megtörtént volna ez  !  
-Igen ,ez igaz ! Nem érzitek azt hogy fiatalok vagytok ehhez ? 
-Nem ,vagyis nem tudom .  .-mondta Vilu majd belebújt szerelmébe . - 
Ekkor haza ért Germán . 
-Miről is kellene tudnom Violetta?! 
-Se-semmiről apa !  .-nagyon fél . És León érzi Violettán. -
-De hallottam ! 
-Nem tanultam a dolgozatra !
-De miért ? Te mindig tanulsz rá !
Violetta rá néz Leónra . Majd elmondja .
 -Apa én ...
-Te?
-Várandós vagyok !!
-Tessék ? De mégis kitől ? És mióta ?
-Igen . És  León-tól  ,s ma tudtam meg .
- Értem . Hát .. Mit is mondjak ...
-Nem tudom .
-Gratulálok . De nagyon vigyázz magadra !! León nagyon vigyázz  a lányomra  !
-Rendbe meg lesz !
-Köszi apa . .-mondta majd megölelte Germánt-.
-Szívesen kislányom !
.-León mosolyog .- 

2.évad 25.rész

-Vilum jól vagy ?
-Igen  . De nagyon félek !!
-Mitől ?
-Apa reagcíójától !
-Ne félj !
-Megpróbálok .
-Szeretlek ,ne félj !
-És is ,és jó . Leó te mindig meg nyugtatsz !
-Tényleg ?
-Igen .
Angie telefonon hívja Violettát .
-Haló?
-Szia Violetta , Mikor jössz haza ?
-Szia nénikém . Ma és egy pár perc és ott hon vagyok !
-Rendbe.
-Szia nem soká megyek .
-oké szia .
-Hova kell menned életem ?
-Haza  !   Jössz velem ?
-Persze .  Mert vigyáznom kell rátok !
-Szeretlek drágám !
-Én is téged szerelmem !
Olga nyit ajtót .
-Szia Olgita .
-Sziasztok .
-Jó napot .
-Apa itt hon van ?
-Nem,nincs ! Miért ?
-Csak kérdeztem , nem tudod hogy Angie miért hívott haza ?
-Dolgozatot írsz Földrajzból .
-Tényleg,de semmit sem tanultam :(
-Jaj :(
-Mire nem tanultál kisasszony ?
-A dolgozatra !
-Miért ?
-Ki ment a fejből  !  Mert...
-Mert ?


2.évad 24.rész

-León,nagyon félek !!
-Mitől ?
-Ettől  a dologtól !
-Ne félj !! Én melled vagyok mindig ,és vigyázok rád/rátok !
-Köszii <3 és szeretlek !!
_Én is téged és  nincs mit !!
Violetta kicsit nyugodtabb lett . Mikor haza értek , Vilu szó nélkül   a nappaliba ment és leült .
-León mi történt ?
-Had mondja elé ő ! Mert nekem nem biztos ,hogy hinnétek !!
-Hát jó . .-mondta Diego és Fran egyszerre .-
Violetta a nappaliban sír .

-Violetta mi a baj ?
-Nem tudom hogy mondjam el ! Mert örülök is neki meg nem is :(
-Mondd ! Mi támogatunk mindenben !!
Violetta oda ment León-hoz átölelte majd elmondta.
-Terhes vagyok !
-Tényleg ?
-Igen terhes tőlem ! .-Válaszolt León.-
 -Gratulálunk ! .-monda Diego és Fran egyszerre . -
-Köszönjük ! .-.Mondta León.-
Violetta csak ölelte León-t.