-Jaj :( pihizz !
-jó . .-mondta majd elájult .-
León egyre jobban fél . Mert ez már a második esett . León oda hajol Violettához és megpuszilja.
-Mi történt ?
-Elájultál életem !
-Megint ?
-Igen ,holnap elviszlek egy orvoshoz ,mert már nem egyszer ájulsz el !
Frannék felmennek Leónékhoz.
-León !
-Mondd Diego??
-Vilu megint elájult ?
-Igen ,de nem tudom miért !!
-Én sem ! Holnap menjetek el egy orvoshoz és kiderül !
-Rendbe. Én szerintem ma este végig Violetta mellet leszek ! Mert féltem !
-Okkés . Mi megyünk aludni,ha bármi van szólj !
-Jó .
Másnap Violetta készülődik .
-Húha,de gyönyörű ma valaki !!
-Nem is vagyok az Leónom ! <3 !
-De az vagy életem ! .-mondta majd megcsókolta.-
-Szeretlek . De...
-Én is téged . Mi de ?
-Félek ! Hogy miért ájultam el kétszer is !
-Ne félj ! Én mindig melletted állok ! Mindenben !
.-Violetta se szó se beszéd csak León karjába bújt.-
Egy fél óra múlva elmentek az orvoshoz .
-Nos,kisasszony gratulálok ! Várandós !
-Nahát , köszönöm viszlát . .-mondta kicsit szomorúan.-
-Viszlát.
-Mi az Violettám ?
-Terhes vagyok ! .-mondta sírva úgy hogy fogta León kezét.-
-Komolyan ?
-Igen ,te örülsz neki?
-Persze ! Hisz lesz egy gyermekünk !
-Szeretlek,de ha apáék megtudják kinyírnak !
-Én is téged ! És nem fognak ! Bízz mennem életem !!
Violetta vissza bújt León karjaiba. León pedig szorosan ölelte .
2015. január 31., szombat
2.évad 22.rész
-Mi történt León ?
-Elájultál !
-Jaj,most is úgy szédülök !
-Juj , az nem jó. Gyere menjünk fel és pihenj le .
-Jó .-Mondta Violetta majd felment pihenni .-
-León mi történt a barátnőddel ??
-Nem tudom Fran.
-Én sem . Én most fel megyek Viluhoz.
León lent maradt a testvérével .
-Szegény Vilu.
-Ja,annyira szeretem . És féltem .
-Elhiszem ,de nyugi nem lesz semmi baja.
Eközben fent .
-Violetta jól vagy ??
-Igen ,most már jól vagyok -fran !
-Biztos ? Megijedtem !
-Igen jól vagyok ,és ne félj !
-Elájultál !
-Jaj,most is úgy szédülök !
-Juj , az nem jó. Gyere menjünk fel és pihenj le .
-Jó .-Mondta Violetta majd felment pihenni .-
-León mi történt a barátnőddel ??
-Nem tudom Fran.
-Én sem . Én most fel megyek Viluhoz.
León lent maradt a testvérével .
-Szegény Vilu.
-Ja,annyira szeretem . És féltem .
-Elhiszem ,de nyugi nem lesz semmi baja.
Eközben fent .
-Violetta jól vagy ??
-Igen ,most már jól vagyok -fran !
-Biztos ? Megijedtem !
-Igen jól vagyok ,és ne félj !
2015. január 30., péntek
2.évad 21.rész
Violetta és León lent beszélget a zongoránál . Diegoek pedig fent .
-Olyan aranyosak a tesódék !!
-Azok . Veled együtt :*
-Szeretlek !
-Én is téged . Képzeld ,Ludmi megváltozott és azt hiszem ,hogy barinők lettünk :3
-Szuper . És Violettával kibékült ?
-Szerintem igen ,de nem tudom .
Violettáék lent beszélgetnek mikor Vilu elájul . León nagyon megijed ,ezért felszól a tesójáénak .
-León mi történt ?
-Nem tudom ! .-mondta majd letérdelt szerelme mellé és egy puszival felébresztette.-
-Olyan aranyosak a tesódék !!
-Azok . Veled együtt :*
-Szeretlek !
-Én is téged . Képzeld ,Ludmi megváltozott és azt hiszem ,hogy barinők lettünk :3
-Szuper . És Violettával kibékült ?
-Szerintem igen ,de nem tudom .
Violettáék lent beszélgetnek mikor Vilu elájul . León nagyon megijed ,ezért felszól a tesójáénak .
-León mi történt ?
-Nem tudom ! .-mondta majd letérdelt szerelme mellé és egy puszival felébresztette.-
2.évad 20.rész
2015. január 28., szerda
2.évad 19.rész
-Én öröké csak veled akarok lenni senki mással !! .-mondta Fran.-
-Én is veled drágám !!
Francesca erősen átölelte Diegot.
Eközben a bárban .
-Megyünk Leónom ,
-Persze menjünk édesem :*
León szerelmével este ment haza ,mert addig a stúdióban próbáltak . Frna és Diego a nappaliban beszélget . Mikor Violettáék belépnek.
-Szeretlek .-mondta Diego majd szorosan átölelte barátnőjét ._
-Én is téged és nem akarlak soha de soha elveszíteni abba bele halnék !!
-Sziasztok ! .-köszönt León.-
-Sziasztok ! -köszönt Diego és Francesca.-
-Tesó ,nem láttad véletlenül a dalomat ?
-Melyiket León ?
-Amit tegnap előtt este írtam .
-Jah,hogy azt . De bent van az asztalomon ,
-Jaj,köszi már azt hitem hogy meg sem lesz .
-Ne aggódj !! Meg van ! Megtaláltam !
-Köszi Diego !!
-Nincs mit ! .-mondta ,majd kihozta a dalt. És oda adta Leónnak .-
-Én is veled drágám !!
Francesca erősen átölelte Diegot.
Eközben a bárban .
-Megyünk Leónom ,
-Persze menjünk édesem :*
León szerelmével este ment haza ,mert addig a stúdióban próbáltak . Frna és Diego a nappaliban beszélget . Mikor Violettáék belépnek.
-Szeretlek .-mondta Diego majd szorosan átölelte barátnőjét ._
-Én is téged és nem akarlak soha de soha elveszíteni abba bele halnék !!
-Sziasztok ! .-köszönt León.-
-Sziasztok ! -köszönt Diego és Francesca.-
-Tesó ,nem láttad véletlenül a dalomat ?
-Melyiket León ?
-Amit tegnap előtt este írtam .
-Jah,hogy azt . De bent van az asztalomon ,
-Jaj,köszi már azt hitem hogy meg sem lesz .
-Ne aggódj !! Meg van ! Megtaláltam !
-Köszi Diego !!
-Nincs mit ! .-mondta ,majd kihozta a dalt. És oda adta Leónnak .-
2015. január 25., vasárnap
2.évad 18.rész
-Te mit gondolsz Diegoekrol ?
-Semmit ! Mit kellene ?
-Nem tudom ,kicsim !
-Szeretlek Maxim !
-Én is téged !
-Elmegyünk sétálni egy kicsit ?
-Persze menjünk életem !
Eközben a zene teremben .
-Nagyon szeretlek !!!
-Én is téged életem !
-Semmit ! Mit kellene ?
-Nem tudom ,kicsim !
-Szeretlek Maxim !
-Én is téged !
-Elmegyünk sétálni egy kicsit ?
-Persze menjünk életem !
Eközben a zene teremben .
-Nagyon szeretlek !!!
-Én is téged életem !
![]() |
| -Olyan jó hogy vagy nekem !! -Te is nekem kicsi életem ! -Annyira boldog vagyok veled ! -Én is veled ! |
2.évad 17.rész
-Tudom , de nem fura ez neked ?? .-kíváncsiskodott Ludmi.-
-Nem miért lenne az ?
-Nem tudom :/
Eközben a stúdióban . Fran és Diego a zene teremben van . És Diego énekel Frannak . Mikor a dalnak vége Francesca oda megy szerelméhez és átöleli .
-Szeretlek !!
-Én is téged Diegom !!
-Tetszett a dal ?
-Igen,nagyon tetszett !
-Annak örülök drágám !
A stúdió előtt Maxi és Nata beszélget .
-Nagyon szeretlek ! ..-mondta Naty..-
-Én is téged drágám
-Nem miért lenne az ?
-Nem tudom :/
Eközben a stúdióban . Fran és Diego a zene teremben van . És Diego énekel Frannak . Mikor a dalnak vége Francesca oda megy szerelméhez és átöleli .
-Szeretlek !!
-Én is téged Diegom !!
-Tetszett a dal ?
-Igen,nagyon tetszett !
-Annak örülök drágám !
A stúdió előtt Maxi és Nata beszélget .
-Nagyon szeretlek ! ..-mondta Naty..-
-Én is téged drágám
2015. január 24., szombat
2.évad 16.rész
-Szeretlek .-mondta Fran boldogan.-
-Én is ,szeretlek téged :*
Mikor Diego megölelte Francescat az idegen fiú az-az Marco nagyon szomorúan ment el . Majd távolabb álltak egymástól és Diego megcsókolta szerelmét .
-Szeretlek !!
-Én is téged drágám .-mondta Diego.-
Eközben a bárban . Megitták a narancs levet ,egy kicsit még ott ,maradtak beszélgetni .
-Frannal mi a helyzet ? .-érdeklődött Ludmi.-
-Semmi különös . Miért ?
-Csak ,mert mostanság alig látni egyedül ! Meg amúgy is !
-Egész nap Diego mellet van .-mondta León.-
-Igen ,tudom ! De neked nem fáj ez León ?
-Nem ! Hisz Diego a tesóm ,és én már nem szeretem Francescat úgy ,mint mikor együtt voltunk !!
-Én is ,szeretlek téged :*
Mikor Diego megölelte Francescat az idegen fiú az-az Marco nagyon szomorúan ment el . Majd távolabb álltak egymástól és Diego megcsókolta szerelmét .
-Szeretlek !!
-Én is téged drágám .-mondta Diego.-
Eközben a bárban . Megitták a narancs levet ,egy kicsit még ott ,maradtak beszélgetni .
-Frannal mi a helyzet ? .-érdeklődött Ludmi.-
-Semmi különös . Miért ?
-Csak ,mert mostanság alig látni egyedül ! Meg amúgy is !
-Egész nap Diego mellet van .-mondta León.-
-Igen ,tudom ! De neked nem fáj ez León ?
-Nem ! Hisz Diego a tesóm ,és én már nem szeretem Francescat úgy ,mint mikor együtt voltunk !!
2015. január 22., csütörtök
2.évad 15.rész
-Igen !
-Rajtad is látszik ,hogy boldog vagy ,hogy újra León-nal lehetsz :3
-Igen az vagyok :3
A fiúk megérkeztek az inni valókkal .
-Köszi -Mondta Ludmi s VIlu.-
-Nincs mit .mondták León-ék-
Eközben a stúdióban . Maxiék beszélgetnek .
-Annyira boldog vagyok veled !
-Velem ? .-kérdezte Nata Maxitól.-
-Igen veled ! Mert te vagy nekem a fény és mikor a színpadon vagy az az erőt is te adod nekem ahogy rád nézek !
-Tényleg ?
-Igen !
-Én is hasonlóan érzek irántad !
-Szeretlek !!
-Én is téged .
Eközben Diegoéknál .
-Jaj annyira szeretlek Diegom :*
-Én is !
-Elnézünk a stúdióba ?
-Persze drágám :3
-Rendben.
Miközben sétálgattak a stúdió felé találkoznak egy fiúval akit Marconak hívnak . De Franék rá sem figyeltek ,mert elvoltak foglalva önmagukkal . :3 :*
-Rajtad is látszik ,hogy boldog vagy ,hogy újra León-nal lehetsz :3
-Igen az vagyok :3
A fiúk megérkeztek az inni valókkal .
-Köszi -Mondta Ludmi s VIlu.-
-Nincs mit .mondták León-ék-
Eközben a stúdióban . Maxiék beszélgetnek .
-Annyira boldog vagyok veled !
-Velem ? .-kérdezte Nata Maxitól.-
-Igen veled ! Mert te vagy nekem a fény és mikor a színpadon vagy az az erőt is te adod nekem ahogy rád nézek !
-Tényleg ?
-Igen !
-Én is hasonlóan érzek irántad !
-Szeretlek !!
-Én is téged .
Eközben Diegoéknál .
-Jaj annyira szeretlek Diegom :*
-Én is !
-Elnézünk a stúdióba ?
-Persze drágám :3
-Rendben.
Miközben sétálgattak a stúdió felé találkoznak egy fiúval akit Marconak hívnak . De Franék rá sem figyeltek ,mert elvoltak foglalva önmagukkal . :3 :*
2.évad 14.rész
-Köszi Ludmi ,Ti is azok vagytok !
-Nincs mit ,és köszi Violetta ! :*
-Mi lenne ha elmennénk a bárba meginni valamit ?.-Kérdezte Federico.-
-Részemről rendben . .-mondta egyszerre a két lány .-
-Te mit mondasz León ?
-Rendben . Menjünk .!
Eközben Diegoeknál . Franék beszélgetnek ,és sok-sok minden jön szóba ,és mikor egy nagyon szép mondat hagyja el Fran száját Diego elmosolyodik és megcsókolja Fran-t .
-Nagyon boldog vagyok ,veled és nem akarlak elveszíteni soha téged Diego ! :*
Mikor Diego válaszolhatott volna megcsókolta barátnőjét .
-Szeretlek !
-Én is szeretlek téged ,és én sem akarlak elveszíteni téged soha de soha !
-Olyan aranyos vagy Diegom :*
-Én ? Inkább te kicsim !!
Majd a stúdióban . Maxi és Naty beszélget .
-Natc,mi történt a barátnőddel Ludmival ? Nagyon kedves lett hirtelen !!
-Federico történt Vele .-mondta nevetve.-
-Fede?
-Igen ,hisz mióta járnak Ludmila teljesen más lett ,mert Fede jó hatással van rá !
-Mondjuk igazad van ! De ez pont így a jó ,mert eddig nem volt valami kedves senkivel se !
-Hát igen . :* szeretlek Maxim :*
-Én is téged Natym :*
Eközben a bárban .
-Mit kértek ? .-kérdezte Fede és León egyszerre .-
-Egy narancs levet .-mondta a két lány.-
-Rendben .
-Ludmi olyan kedves vagy ,és ezt az oldalad még nem is láttam soha
!
-Köszi ! És tudom :( de mióta Fedémmel vagyok a világ is már körülöttem !
-Látszik rajtad !
-Tényleg ?
-Nincs mit ,és köszi Violetta ! :*
-Mi lenne ha elmennénk a bárba meginni valamit ?.-Kérdezte Federico.-
-Részemről rendben . .-mondta egyszerre a két lány .-
-Te mit mondasz León ?
-Rendben . Menjünk .!
Eközben Diegoeknál . Franék beszélgetnek ,és sok-sok minden jön szóba ,és mikor egy nagyon szép mondat hagyja el Fran száját Diego elmosolyodik és megcsókolja Fran-t .
-Nagyon boldog vagyok ,veled és nem akarlak elveszíteni soha téged Diego ! :*
Mikor Diego válaszolhatott volna megcsókolta barátnőjét .
-Szeretlek !
-Én is szeretlek téged ,és én sem akarlak elveszíteni téged soha de soha !
-Olyan aranyos vagy Diegom :*
-Én ? Inkább te kicsim !!
Majd a stúdióban . Maxi és Naty beszélget .
-Natc,mi történt a barátnőddel Ludmival ? Nagyon kedves lett hirtelen !!
-Federico történt Vele .-mondta nevetve.-
-Fede?
-Igen ,hisz mióta járnak Ludmila teljesen más lett ,mert Fede jó hatással van rá !
-Mondjuk igazad van ! De ez pont így a jó ,mert eddig nem volt valami kedves senkivel se !
-Hát igen . :* szeretlek Maxim :*
-Én is téged Natym :*
Eközben a bárban .
-Mit kértek ? .-kérdezte Fede és León egyszerre .-
-Egy narancs levet .-mondta a két lány.-
-Rendben .
-Ludmi olyan kedves vagy ,és ezt az oldalad még nem is láttam soha
!
-Köszi ! És tudom :( de mióta Fedémmel vagyok a világ is már körülöttem !
-Látszik rajtad !
-Tényleg ?
2015. január 21., szerda
2.évad 13.rész
-Nem is vagyok az Diego!
-De az vagy !
Diego mikor válaszolhatott volna megcsókolta Fran-t.
-Szeretlek . !
-Én is téged !
-Olyan cuki tudsz lenni ,csak akarnod kell !
-Én cuki ?
-Igen ,te ! Szerintem nagyon is az vagy !!
EKözben a stúdióban .
-Szia Ludmilá .!
-Szia Federicom !
-Hol voltál ? Hiányoztál !!
-Téged kerestelek és te is hiányoztál kicsim !
-Elmegyünk sétálni drágám ?
-Igen gyere !
Miközben sétáltak találkoztak Violettáékkal . Akik nagyon szép dolgokról beszélgettek ,és Ludmial megállt egy percre és nézte őket ,és hallgatta is .
-De most tényleg León !
-Ha te mondod édeském ! Nagyon szeretlek !!
-Én is téged ! Nézd ,ott vannak Fedeéék ! Oda megyünk életem ?
-Persze gyere !
-Sziasztok ! .-köszöntek Viluék.-
-Sziasztok .-köszönt Ludmi és Fede egyszerre.-
-Hogy vagytok ?
-Köszi jól és ti ?
-Mi is jól vagyunk . köszi
-Olyan aranyosak vagytok !
-Tényleg ?
-Igen !
-De az vagy !
Diego mikor válaszolhatott volna megcsókolta Fran-t.
-Szeretlek . !
-Én is téged !
-Olyan cuki tudsz lenni ,csak akarnod kell !
-Én cuki ?
-Igen ,te ! Szerintem nagyon is az vagy !!
EKözben a stúdióban .
-Szia Ludmilá .!
-Szia Federicom !
-Hol voltál ? Hiányoztál !!
-Téged kerestelek és te is hiányoztál kicsim !
-Elmegyünk sétálni drágám ?
-Igen gyere !
Miközben sétáltak találkoztak Violettáékkal . Akik nagyon szép dolgokról beszélgettek ,és Ludmial megállt egy percre és nézte őket ,és hallgatta is .
-De most tényleg León !
-Ha te mondod édeském ! Nagyon szeretlek !!
-Én is téged ! Nézd ,ott vannak Fedeéék ! Oda megyünk életem ?
-Persze gyere !
-Sziasztok ! .-köszöntek Viluék.-
-Sziasztok .-köszönt Ludmi és Fede egyszerre.-
-Hogy vagytok ?
-Köszi jól és ti ?
-Mi is jól vagyunk . köszi
-Olyan aranyosak vagytok !
-Tényleg ?
-Igen !
2.évad 12.rész
-Hidd el addig jó nekünk Vilum :*
-Igen, tudom ,de fáj amit Frannal tettünk !
2015. január 20., kedd
2.évad 11.rés
-Rendben ,menj csak . !
Fran elment .
-Boldog vagy ? Hozzád szólt !
-Igen ! De nem azért ,mert őt szeretem!
-Hidd el tudom
Eközben a stúdióban .
-Cami ,Vilu!
-Igen ? .-kérdezték egyszerre.-
-Beszélnünk kell lányok !
-Miről ?
-Arról ,hogy gyerekesen viselkedtem veletek !
-Nem voltál gyerekes ! Csak túl féltékeny !
-igen tudom ! :( De már rá jöttem ,hogy ez nem helyes :( ,mert így csak titeket bántalak !
-Nem bántasz Fran! .-mondta Violetta.-
-Jó.
Másnap nagy a sürgés a stúdióban ,mert Antóniónak bejelentése van ,és egy nagy meglepetése.
Violetta és León sétálgat.
Fran elment .
-Boldog vagy ? Hozzád szólt !
-Igen ! De nem azért ,mert őt szeretem!
-Hidd el tudom
Eközben a stúdióban .
-Cami ,Vilu!
-Igen ? .-kérdezték egyszerre.-
-Beszélnünk kell lányok !
-Miről ?
-Arról ,hogy gyerekesen viselkedtem veletek !
-Nem voltál gyerekes ! Csak túl féltékeny !
-igen tudom ! :( De már rá jöttem ,hogy ez nem helyes :( ,mert így csak titeket bántalak !
-Nem bántasz Fran! .-mondta Violetta.-
-Jó.
Másnap nagy a sürgés a stúdióban ,mert Antóniónak bejelentése van ,és egy nagy meglepetése.
Violetta és León sétálgat.
![]() |
| -Képzeld beszéltem ! -Én is ! És nagyon megváltozott ! Mit csinált vele Diego ? -Gőzöm sincs ! -Nekem sem ! |
2.évad 10.rész
Eközben a zene teremben . León befejezte a dalt amit Violettának írt . Majd elment megkeresni a testvérét ,mert fontos beszélni valója van vele .
Egy órával később rá jött ,hogy a bárban van. És egyből oda siet .
-Sziasztok ! .-mondta León .-
-Szia . .-mondta Fran ,és Diego egyszerre.-
-Diego beszélhetnénk?
-Persze ! .-válaszolt Diego . Majd fel állt Fran mellől.-
-Van egy dolog ami nem hagy nyugodni !
-Mi ? Mi nem hagy nyugodni León ? .-kérdezte tanakodva testvérét.-
-Az ,hogy amióta együtt vagyok Viluval azóta ,Te is és Fran is kerültök !
-Én nem kerüllek ! Csak Fran.
-De miért ?
-Mert dobtad Violettáért .
-Értem . De nem tehetek róla ,Őt szeretem !
Eközben a Stúdióban .
Egy órával később rá jött ,hogy a bárban van. És egyből oda siet .
-Sziasztok ! .-mondta León .-
-Szia . .-mondta Fran ,és Diego egyszerre.-
-Diego beszélhetnénk?
-Persze ! .-válaszolt Diego . Majd fel állt Fran mellől.-
-Van egy dolog ami nem hagy nyugodni !
-Mi ? Mi nem hagy nyugodni León ? .-kérdezte tanakodva testvérét.-
-Az ,hogy amióta együtt vagyok Viluval azóta ,Te is és Fran is kerültök !
-Én nem kerüllek ! Csak Fran.
-De miért ?
-Mert dobtad Violettáért .
-Értem . De nem tehetek róla ,Őt szeretem !
Eközben a Stúdióban .
2015. január 18., vasárnap
2.évad 9 .rész
Eközben a stúdióban .
León a zene teremben van . Violetta beszélget a barátnőjével Franékról.
-Szerinted Fran miért döntött úgy ,hogy elfelejti Leónt ?
-Nem tudom Vilu.
-Nem baj ,így legalább az enyém maradt León :* <3
Eközben a bárban .
-Olyan jó ,hogy segítettél elfelejteni León-t!!
-Nincs mit . Szeretetből tettem .
-Szeretlek .
-Én is ,Téged ! .-válaszolt Diego boldogan és szerelmesen .
León a zene teremben van . Violetta beszélget a barátnőjével Franékról.
-Szerinted Fran miért döntött úgy ,hogy elfelejti Leónt ?
-Nem tudom Vilu.
-Nem baj ,így legalább az enyém maradt León :* <3
Eközben a bárban .
-Olyan jó ,hogy segítettél elfelejteni León-t!!
-Nincs mit . Szeretetből tettem .
-Szeretlek .
-Én is ,Téged ! .-válaszolt Diego boldogan és szerelmesen .
2015. január 17., szombat
2.évad 8.rész
Eközben Violettáéknál.
-Szeretlek.
-Én is ,szeretlek ,Téged Leónom.
-Elnézünk a stúdióba?
-Persze.
-Nagyon szeretlek ! És jó újra veled lenni !
-Én is szeretlek ,Téged !! És igen nekem is jó veled újból drágám!
Eközben a bárban . Diego és Francesca beszélget .
-Kérsz valamit kicsim? -kérdezte Diego barátnőjét.-
-Nem kérek köszi. És Te?
-Nem , köszi édes .
-Szeretlek!
-Én is szeretlek ,téged Franom.
-Szeretlek.
-Én is ,szeretlek ,Téged Leónom.
-Elnézünk a stúdióba?
-Persze.
-Nagyon szeretlek ! És jó újra veled lenni !
-Én is szeretlek ,Téged !! És igen nekem is jó veled újból drágám!
Eközben a bárban . Diego és Francesca beszélget .
-Kérsz valamit kicsim? -kérdezte Diego barátnőjét.-
-Nem kérek köszi. És Te?
-Nem , köszi édes .
-Szeretlek!
-Én is szeretlek ,téged Franom.
2015. január 16., péntek
2.évad 7.rész
-Mellettem?
-Igen . -átöleli.-
-Szeretlek.
-Én is ,szeretlek,Téged .
Eközben Violettáéknál.
-Rendben.
-Igen . -átöleli.-
-Szeretlek.
-Én is ,szeretlek,Téged .
Eközben Violettáéknál.
-Rendben.
2.évad 6.rész
2015. január 15., csütörtök
2.évad 5.rész
-Hűha, milyen könnyen túl adott rajtam .
-Hát igen . És pont a tesóddal .
-Az nem baj . Csak veled lessek öröké.!
-Szeretlek .
-Én is ,szeretlek ,Téged.
Egy-két hónap elteltével. Minden pár boldog ,míg egy új fiú nem érkezik . Aki bele szeret Franb , de Francesca észre sem veszi ,mert ő már Diegoval van .
Eközben Violettáéknál.
Violetta írogat a naplójába mikor kopognak nála.
-Igen?
-Szia Vilu.-León lépet be .-
2.évad 4.rész
-Tényleg?
-Igen , én nagyon szeretlek téged .
-Én is szeretlek téged nagyon de nagyon .
Diego mikor válaszolhatott volna megcsókolta Frant.
-Igen , én nagyon szeretlek téged .
-Én is szeretlek téged nagyon de nagyon .
Diego mikor válaszolhatott volna megcsókolta Frant.
2.évad 3 .rész
Fran oda megy Camiék-hoz.
-Fran jól hallottam ,hogy Diegoval beszéltél meg egy találkát?
-Ő-ő .Igen,és másodjára :) nagyon kedves aranyos ,és cuki egyszerre :3
-Neked,hogy változik a véleményed , Róla .
-Hát igen . Na de most rohanok ,mert Diego már vár sziasztok .
A parkban Diego már várja Franat.
-Szia Francesca. -mosolyog.-
-Szia Diegitó :*
-Nézd, én szeretlek téged . De tudom ,hogy ez neked még nem megy ,hogy együtt legyünk.
-Diego , én is szeretlek téged .! Amikor megcsókoltál rájöttem ,hogy nem érdemes a tesód miatt búsulnom.
2.évad 2.rész
-De hallottam Violetta !
-Nem tudtam tanulni a dolgozatra ,és kértem Angiet ,hogy ne szóljon neked .
-Igen .-mondta meglepődve Angie.-
-Rendben . -mondta Germán . -
-Jade? .-terelte Vilu a szót.-
-Nem tudom ,lehet elment vásárolni vagy nem tudom .
-Jó.
Germán kiment .
-Én most megyek León-hozz.
-Jó ,menj csak .
Violetta elment a Stúdióba ,és találkozott Camilával .
-Szia Cami.
-Szia.
-Frannak mi a baja ? Kerül engem is meg León-t is .
-Csodálod ?
-Igen ,mert nem tudom mi a baja !
-Az ,hogy elvetted,Tőle León-t . És most mérges ,Rád ,és León-ra is .
-Értem.Sajnálom mi vele történt .
Fran-t keresik telefonon .
-Háló?
-Szia Fran . Mi lenne ,ha tíz perc múlva találkoznánk a parkban?
-Szia Diego. Rendben ott leszek , ugyan ott ?
-Igen. Várlak szia.
-Szia.
-Nem tudtam tanulni a dolgozatra ,és kértem Angiet ,hogy ne szóljon neked .
-Igen .-mondta meglepődve Angie.-
-Rendben . -mondta Germán . -
-Jade? .-terelte Vilu a szót.-
-Nem tudom ,lehet elment vásárolni vagy nem tudom .
-Jó.
Germán kiment .
-Én most megyek León-hozz.
-Jó ,menj csak .
Violetta elment a Stúdióba ,és találkozott Camilával .
-Szia Cami.
-Szia.
-Frannak mi a baja ? Kerül engem is meg León-t is .
-Csodálod ?
-Igen ,mert nem tudom mi a baja !
-Az ,hogy elvetted,Tőle León-t . És most mérges ,Rád ,és León-ra is .
-Értem.Sajnálom mi vele történt .
Fran-t keresik telefonon .
-Háló?
-Szia Fran . Mi lenne ,ha tíz perc múlva találkoznánk a parkban?
-Szia Diego. Rendben ott leszek , ugyan ott ?
-Igen. Várlak szia.
-Szia.
2015. január 14., szerda
2.évad 1.rész
Egy hét elteltével .Violetta ott hon írogat a naplójába .
Kedves naplóm!
Egy hete hogy León-nal megtörtént az első éjszaka hihetetlen volt és bizarr, de leginkább szenvedélyesMár biztos vagyok benne, hogy Vele akarok maradni. Ekkor belépett Angie
- Szia Vilu mégis mit csinálsz?
- Áh, semmit csak írok a naplómba.
- Angie szerinted mit szólna hozzá apa, ha megtudná a titkomat?
- Milyen titkodat Vilu?
- Hát León és én egy hete, nos, együtt töltöttük az éjszakát
- Mi? Az apád meg fog ölni
- Tudom ezért fontos, hogy te se mond, el neki bízhatok benned?
- Persze hogyne én megőrzöm a titkodat
- Mégis milyen titkodat? Lépett be az ajtón German
-Milyen titok Violetta??
-Áh semmilyen titok apa
2015. január 12., hétfő
29.rész
-Ma át jössz nálam Vilum? -kérdezte León.-
-Igen .
-Rendben . Majd megyek érted kicsim .
- Jó .
Eközben a parkban . Fran és Diego ül egy padon ,és beszélget.
-Ne hagyd ,hogy ők elszomorítsanak én itt leszek mindig veled ,és megvédelek bárkitől ,s bármitől .
-Tudom , de fáj ,hogy így lett vége .!
Violetta este megérkezett León-hoz .
Gregórió nyitott ajtót mivel , Ő León apja.
-Szia .
-Jó estét .
-León gyere itt a barátnőd Violetta ! -kiabált Gregórió.-
-Szia ,Kicsim . -megpuszilja Vilut.-
-Szia , León .
-Gyere menjünk fel .
-Nagyon szép szobád van .
-Köszi , Én akarta ,hogy a szobám tükrözze a személyiségem.
Elkezdtek csókolózni ,és együtt töltötték az éjszakát.
-Igen .
-Rendben . Majd megyek érted kicsim .
- Jó .
Eközben a parkban . Fran és Diego ül egy padon ,és beszélget.
-Ne hagyd ,hogy ők elszomorítsanak én itt leszek mindig veled ,és megvédelek bárkitől ,s bármitől .
-Tudom , de fáj ,hogy így lett vége .!
Violetta este megérkezett León-hoz .
Gregórió nyitott ajtót mivel , Ő León apja.
-Szia .
-Jó estét .
-León gyere itt a barátnőd Violetta ! -kiabált Gregórió.-
-Szia ,Kicsim . -megpuszilja Vilut.-
-Szia , León .
-Gyere menjünk fel .
![]() |
-Köszi , Én akarta ,hogy a szobám tükrözze a személyiségem.
Elkezdtek csókolózni ,és együtt töltötték az éjszakát.
2015. január 11., vasárnap
28.rész
-Köszi Deigo .
Mikor Diego válaszolhatott volna megcsókolta Frant.
Mikor Diego válaszolhatott volna megcsókolta Frant.
27.rész
Cami egyre csak Fran után néz ,de nem tehet semmit hiába próbálna tenni valamit nem tudna .
-Úgy hiányzott már ez . -jelentette ki boldogan Violetta.-
-Nekem is ,de főleg , Te hiányoztál a legjobban .
-Te is ,Nekem Leónom.
Francesca a parkban sétálgat . Mikor Diego oda megy hozzá ,hogy meg vigasztalja .
-Szia Fran . Mi a baj?
-Szia Diego! Semmi .
-Látom ,Te sírtál,és sejtem miért.
-Láttad Leónnékat? Az a bajom :(
-Jaj :( sajnálom !
-Úgy hiányzott már ez . -jelentette ki boldogan Violetta.-
-Nekem is ,de főleg , Te hiányoztál a legjobban .
-Te is ,Nekem Leónom.
Francesca a parkban sétálgat . Mikor Diego oda megy hozzá ,hogy meg vigasztalja .
-Szia Fran . Mi a baj?
-Szia Diego! Semmi .
-Látom ,Te sírtál,és sejtem miért.
-Láttad Leónnékat? Az a bajom :(
-Jaj :( sajnálom !
26.rész
-Elhiszem ,de elkel muszáj lesz elfelejteni .
-Igen , tudom . De nehéz .
Eközben a zene teremben . León még zongorázik Violetta oda megy hozzá mosolyogva.
-Szia.
-Szia Vilum.
-Ezt még sohasem halottam .
-Még én sem , de így könnyebb írni ,ha te itt vagy .
Violetta elmosolyodott .
-Francescanak mi a baja ? Olyan szomorú.
-Tegnap mikor elmentem , Tőled szakítottam , Vele
-Igen , tudom . De nehéz .
Eközben a zene teremben . León még zongorázik Violetta oda megy hozzá mosolyogva.
-Szia.
-Szia Vilum.
-Ezt még sohasem halottam .
-Még én sem , de így könnyebb írni ,ha te itt vagy .
Violetta elmosolyodott .
-Francescanak mi a baja ? Olyan szomorú.
-Tegnap mikor elmentem , Tőled szakítottam , Vele
-Értem . Szeretlek .
-Én is szeretlek ,Téged .
Fran és Cami két lépésre volt a zeneteremtől ,és mindent láttak ,és hallottak . Fran már nem bírta így elfutott.
2015. január 10., szombat
25.rész.
-Én most megyek később látlak Vilum .
-Jó szia Leóm .
León Franhoz ment ,mert szakítani akar.
-Fran de jó,hogy itt vagy mondanom kell valamit!
-Mit ?
-Nézd , ez nekem nem megy !
-Mi nem megy León ?
-Ez a kapcsolat!
-Te most szakítasz velem ?
-Igen ,mert én igazából Violettát szeretem ,és azért távolodtam,Tőled!
-Gondolhattam volna,hogy nem igaz amit mondasz nekem !
-Nagyon sajnálom ,de én őt szeretem !
-Hagyj ! -Fran szomorúan haza ment.
Másnap a Stúdióban. León zongorázik , Fran megáll a zene terem előtt egy percig őt nézi ,majd elmegy.
Cami meglátja szomorú barátnőjét ,és oda megy hozzá.
-Szia Fran .
-Szia Camila.-mondta nagyon szomorúan-
-Mi a baj ?
-Tegnap León szakított velem ,mert Violettát szereti nem engem :(
-Jó szia Leóm .
León Franhoz ment ,mert szakítani akar.
-Fran de jó,hogy itt vagy mondanom kell valamit!
-Mit ?
-Nézd , ez nekem nem megy !
-Mi nem megy León ?
-Ez a kapcsolat!
-Te most szakítasz velem ?
-Igen ,mert én igazából Violettát szeretem ,és azért távolodtam,Tőled!
-Gondolhattam volna,hogy nem igaz amit mondasz nekem !
-Nagyon sajnálom ,de én őt szeretem !
-Hagyj ! -Fran szomorúan haza ment.
Másnap a Stúdióban. León zongorázik , Fran megáll a zene terem előtt egy percig őt nézi ,majd elmegy.
Cami meglátja szomorú barátnőjét ,és oda megy hozzá.
-Szia Fran .
-Szia Camila.-mondta nagyon szomorúan-
-Mi a baj ?
-Tegnap León szakított velem ,mert Violettát szereti nem engem :(
-Jaj , nagyon sajnálom :(
-Én is ,de nagyon . Hiányzik nem tudom elfelejteni . :(
2015. január 3., szombat
24.rész
-Fran ,én nagyon sajnálom ,de szerinte újra őt szereti .!
-Lehet ,mert egy ideje csak távolodik tőlem :(
-Sajnálom
Eközben a parkban .
-Félek ,hogy lebukunk León !
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


.jpg)









.jpg)
.jpg)






.jpg)






.jpg)