-De Frannak mit fogsz mondani?
-Az igazat!
-Össze fog omlani..
-Tudom ,de muszáj meg mondanom neki .
-Igen ez így helyes .
Eközben a Stúdióban . Francesca legjobb barátnőjével Camival beszélget.
-Cami kérdezhetek valamit?
-Persze mit ? -kérdezte Cami.-
-León ma Vilunak szólított !
-Nem az nem lehet !
-De ,és lehet újra őt szereti :/
-Nem tudom :/ elképzelhető !
2014. december 31., szerda
2014. december 25., csütörtök
22.rész
-De te azt mondtad rám ,hogy Vilu!
-Frant akartam !
Egy hét elteltével Leon kezd jobban távolodni Frantól ,mert ismét Violettát szereti. Egy nap Leon és Vilu találkozik egy parkban,és ott Leon elmond mindent Violettának amit érezz iránta.
-Frant akartam !
Egy hét elteltével Leon kezd jobban távolodni Frantól ,mert ismét Violettát szereti. Egy nap Leon és Vilu találkozik egy parkban,és ott Leon elmond mindent Violettának amit érezz iránta.
2014. december 23., kedd
21.rész
Pablo nagyon örült mikor meglátta Jackie-t ,hisz az egy régi ismerőse.
Eközben Restro bárban.
Fran és Leon egy-egy üdítőt kért.
-Bocsi Leó ,hogy azt mondtam ,de nagyon fájt ,hogy alig törődsz velem.
-Jaj szivem ,semmi baj !
Eltelt egy hónap Leon egyre jobban távolodik Francescatól.
-Leó mi a bajod ? Mostanában alig törődsz velem ,és ez most tényleg igaz !
-Ne haragudj ,de nagyon sok dolog jár a fejembe Vilu!
-Vilu??
-Vilut mondtam? Franra gondoltam .Bocsi!
Eközben Restro bárban.
Fran és Leon egy-egy üdítőt kért.
-Bocsi Leó ,hogy azt mondtam ,de nagyon fájt ,hogy alig törődsz velem.
-Jaj szivem ,semmi baj !
Eltelt egy hónap Leon egyre jobban távolodik Francescatól.
-Leó mi a bajod ? Mostanában alig törődsz velem ,és ez most tényleg igaz !
-Ne haragudj ,de nagyon sok dolog jár a fejembe Vilu!
-Vilu??
-Vilut mondtam? Franra gondoltam .Bocsi!
2014. december 22., hétfő
20.rész
-Én is ,Szeretlek ,Téged .
-Ma eljössz velem ebédelni Leó?
-Persze.-mondta Leon
-Köszi. Bocsi,hogy azt mondtam ,hogy alig törődsz velem ,de úgy érzetem ,hogy nem vagyok fontos számodra !
-Jaj,Fran ilyet ne mondj nekem ,Te fontos vagy !
-Szeretlek,és nem akarlak elveszíteni !
-Én se téged .
Eközben a Studioba,új tanár érkezik akit Jackinek hívnak.
-Ma eljössz velem ebédelni Leó?
-Persze.-mondta Leon
-Köszi. Bocsi,hogy azt mondtam ,hogy alig törődsz velem ,de úgy érzetem ,hogy nem vagyok fontos számodra !
-Jaj,Fran ilyet ne mondj nekem ,Te fontos vagy !
-Szeretlek,és nem akarlak elveszíteni !
-Én se téged .
Eközben a Studioba,új tanár érkezik akit Jackinek hívnak.
![]() |
| Aki tánc tanárként dolgozik a Studioban ,és Antonio unkahúga is . |
2014. december 19., péntek
19.rész
-Most rohanok Fran!-mondta Cami mikor meglátta Brotway-t-
Eközben a Castillo házban.
-Vilu én tudom ,hogy most nehéz ,de hidd el jobb lesz ! Vigasztalja Diego Violettát.
-Tudom ! De most még nagyon hiányzik ,de nagyon fáj hogy ezt tette velem ő is ,és Francesca is !
-Fogalmam sincs miért tették ezt veled .
-Ez most begy rejtély . Mondta szomorúan.
Eltelt egy hét Leon kicsit kezd távolodni Frantól.
-Leó mi a baj? Kérdezte Fran.
-Fran nekem semmi bajom !
-Mostanában alig törődsz velem ,és ez bánt !
-Bocsi ,Kicsim ,de rengeteg dolgom van !
-Semmi baj ! Szeretlek.
Eközben a Castillo házban.
-Vilu én tudom ,hogy most nehéz ,de hidd el jobb lesz ! Vigasztalja Diego Violettát.
-Tudom ! De most még nagyon hiányzik ,de nagyon fáj hogy ezt tette velem ő is ,és Francesca is !
-Fogalmam sincs miért tették ezt veled .
-Ez most begy rejtély . Mondta szomorúan.
Eltelt egy hét Leon kicsit kezd távolodni Frantól.
-Leó mi a baj? Kérdezte Fran.
-Fran nekem semmi bajom !
-Mostanában alig törődsz velem ,és ez bánt !
-Bocsi ,Kicsim ,de rengeteg dolgom van !
-Semmi baj ! Szeretlek.
2014. december 13., szombat
18.rész
Fede,..Jó ! Később elmehetnénk valahova !
Ludmi..Okkés.
Eközben a Studioba.
Fran..Te vagy a legjobb barátnőm Cami ! Neked mindig igazad van ! De nem tudok beszélni Violettéval ,mert látni sem akar beszéltem Leonnal ,ő mondta nki meg Diego mondta !
Cami...Te is ,Nekem Fran ! Jaj az nem jó ,na látod ezért nem jó egymás közt titkolózni !
Fran..Igen !
Ludmi..Okkés.
Eközben a Studioba.
Fran..Te vagy a legjobb barátnőm Cami ! Neked mindig igazad van ! De nem tudok beszélni Violettéval ,mert látni sem akar beszéltem Leonnal ,ő mondta nki meg Diego mondta !
Cami...Te is ,Nekem Fran ! Jaj az nem jó ,na látod ezért nem jó egymás közt titkolózni !
Fran..Igen !
2014. december 10., szerda
17.rész
Vilu..Jó ! Köszi Die !
Diego...Nincs mit! Ezt szeretetből teszem !
Vilu..Jó ,de én mondtam ,hogy ez nekem még nem megy !
Eközben a Studioban.
Leon..De édes vagy ! Nem láttad véletlenül az apámat ?
Fran..Nem ,nem láttam ,Kicsim !
Leon..Megyek megkeresem szia kincsem !
Cami oda ment Franhoz.
Fran...Cami ,képzeld Leon kincsének nevezett -mondta boldogan-
Cami..Jó . De Vilu most nagyon össze van törve ! És ő nem eszt érdemli!
Fran..Tudom ! De mi szeretjük egymást! Ezt is meg kell értened Camila!
Cami..Én meg is értem ,de legalább elmond hattátok volna Violettának nem titkolni ! Mert ez lett belőle!
Fran...Tudom,de nem akarom elveszíteni Leont!
Cami..Elhiszem,és szerintem ő sem ,Téged!
Diego...Nincs mit! Ezt szeretetből teszem !
Vilu..Jó ,de én mondtam ,hogy ez nekem még nem megy !
Eközben a Studioban.
Leon..De édes vagy ! Nem láttad véletlenül az apámat ?
Fran..Nem ,nem láttam ,Kicsim !
Leon..Megyek megkeresem szia kincsem !
Cami oda ment Franhoz.
Fran...Cami ,képzeld Leon kincsének nevezett -mondta boldogan-
Cami..Jó . De Vilu most nagyon össze van törve ! És ő nem eszt érdemli!
Fran..Tudom ! De mi szeretjük egymást! Ezt is meg kell értened Camila!
Cami..Én meg is értem ,de legalább elmond hattátok volna Violettának nem titkolni ! Mert ez lett belőle!
Fran...Tudom,de nem akarom elveszíteni Leont!
Cami..Elhiszem,és szerintem ő sem ,Téged!
Fran..Szerintem sem !
Eközben a Parkban.
Fede..Kérsz valamit édesem?
Ludmi..Nem köszönöm .
2014. december 9., kedd
16.réSZ
Fede..Én is ,Téged!
Eközben a Studioban.
Fran és Leon kézen fogva sétálgat .
Fran,,,Szeretlek Leó .
Leon..Én is,Téged Franom !
A Castillo házban.
Violetta...Köszii Die ,hogy haza kísértél .
Diego..Nincs mit szerelmem!
Vilu..Bocs Diego ,de ez nekem nem megy ...
Diego...Mi nem megy?
Vilu..Még csak most jöttem ki egy kapcsolatból ez nem megy nekem bocsi!
Diego..Semmi baj ,de ha valamire szüggséged van csak szólj .
15.rész
Vilu..Rendben ! Szeretlek !
Diego..Én is , Téged !
Eközben a a Studióban.
Cami és Brotway a tánc teremben próbál.
Brotway..Cami ! Valami baj van ?
Cami..Nem ,miért?
Brotway..Mert elrontottad a koreográfiát !
Cami..Ne haragudj ! Nem tudom hol van a fejem !
Brotway..Semmi baj !
Diego haza kísérte Violettát .
Violetta..Köszönöm Die,hogy haza kísértél szeretlek !
Diego..Nincs mit ! Én is ,szeretlek Téged kicsim !
Violetta mosolyog .
Eközben a parkban .
Ludmi..De jó ,hogy itt vagy Fede!
Fede...Szeretlek Ludmim!
Diego..Én is , Téged !
Eközben a a Studióban.
Cami és Brotway a tánc teremben próbál.
Brotway..Cami ! Valami baj van ?
Cami..Nem ,miért?
Brotway..Mert elrontottad a koreográfiát !
Cami..Ne haragudj ! Nem tudom hol van a fejem !
Brotway..Semmi baj !
Diego haza kísérte Violettát .
Violetta..Köszönöm Die,hogy haza kísértél szeretlek !
Diego..Nincs mit ! Én is ,szeretlek Téged kicsim !
Violetta mosolyog .
Eközben a parkban .
Ludmi..De jó ,hogy itt vagy Fede!
Fede...Szeretlek Ludmim!
14.rész
Diego..Igen én mindig itt leszek neked Vilum !
Vilu..Szeretlek Die !
Vilu..Szeretlek Die !
Diego..Én is ,Téged kicsim !!
Vilu..De jó ,hogy van aki megvigasztaljon és aki szeret .
Diego...Nekem is ! Én annak örülök ,hogy vagy nekem ! Lenne kedved ma nálam aludni ?
Vilu..Őő ma nem bocsi ! Majd máskor jó ? Mondjuk nekem holnap vagy holnapután jó csak ,mert apa hamarabb nem enged el !
Diego..Rendben ! Szeretlek! Haza kísérlek jó?
13.rész
Diego..Én is ,Téged Vilum!
Vilu..Én is ,nagyon szeretlek !
A Studioban Federico keresi Ludmit ,mert már hiányolja ,de Ludmilla meg Fedét keresi ,mert tudomására jutott ,hogy Federico a Városba érkezett mikor egymásra találtak
megölelték egymást.
Ludmi..Jajj Fede úgy hiányoztál !
Fede..Te is nekem Ludmim! Már nem bírtam ,hogy ne lássalak így eljöttem hozzád!
Ludmi...De édes vagy szerelmem !
A parkban . Violetta és Diego beszélget .
Vilu...Jaj Die nem is tudom mit tennék ,Nélküled !
Diego,,Miért? Olyan rossz volt a tesómmal járni ?
Vilu..Nem,csak most az utóbbi 2 hétben !
Diego..Ó jaj :(
Vilu..Sajnos ez így van . De te itt vagy nekem örökre !
Vilu..Én is ,nagyon szeretlek !
A Studioban Federico keresi Ludmit ,mert már hiányolja ,de Ludmilla meg Fedét keresi ,mert tudomására jutott ,hogy Federico a Városba érkezett mikor egymásra találtak
megölelték egymást.
Ludmi..Jajj Fede úgy hiányoztál !
Fede..Te is nekem Ludmim! Már nem bírtam ,hogy ne lássalak így eljöttem hozzád!
Ludmi...De édes vagy szerelmem !
A parkban . Violetta és Diego beszélget .
Vilu...Jaj Die nem is tudom mit tennék ,Nélküled !
Diego,,Miért? Olyan rossz volt a tesómmal járni ?
Vilu..Nem,csak most az utóbbi 2 hétben !
Diego..Ó jaj :(
Vilu..Sajnos ez így van . De te itt vagy nekem örökre !
2014. december 8., hétfő
12.rész
Diego..Elhiszem ! Gyere menjünk sétálni ,és megpróbálom elterelni róla a gondolataidat jó?
Vilu..Jó köszi Die! Megöleli
Vilu..Jó köszi Die! Megöleli
Diego..Remélem ettől jobb lett a kedved !
Violetta..Igen !
A Studioban .
Fran..Ne félj Leon !Nem lesz semmi baj ígérem!
Leon..Szeretlek!Nem is tudom mi lenne velem nélküled ,de most komolyan !
Fran...Én sem tudom !
Addig a parkban . Diego valamilyen szinten közelebb került Violettához .
Vilu..Diego ,Te olyan jó vagy hozzám
Diego mikor válaszolhatott volna megcsókolta Violettát.
Violetta..Szeretlek ! És azt hiszem ,hogy már Francesca nem is a barátnőm ,mert akkor nem tette volna ezt velem .
11.rész
Leon..Szia Fran.-mondta szomorúan-
Fran..Jól vagy ? Szomorúnak tűnsz !
Leon..Igen az vagyok ! Violetta rá jött mindenre meglátott minket !
Francesca....Ez rémes :(
Leon..Az nem akartam ,hogy így tudja meg !
Fran..Én sem :(
Fran..Jól vagy ? Szomorúnak tűnsz !
Leon..Igen az vagyok ! Violetta rá jött mindenre meglátott minket !
Francesca....Ez rémes :(
Leon..Az nem akartam ,hogy így tudja meg !
Fran..Én sem :(
Eközben a Parkban Violetta sétálgat és gondolkozik ,hogy hogy csaphatták be ennyire és ilyen hosszú ideig.
Oda megy hozzá Diego .
Vilu...Szia Diego.
Diego..Szia Vilu.Mi a baj?
Vilu...Hogy csaphattak be ennyire ? És ki tudja mióta járnak-mondta könnyes szemmel-
Diego...Nem tudom beszéltem Leonnal .
Vilu..Die léccii most ne beszéljünk Leonról nincs hozzá kedvem !
2014. december 7., vasárnap
10.rész
Diego..Leon miért tetted ezt Violettával?
Leon..Mit?
Diego...Ne tagadd,de tudod mi bánt a legjobban ? Azt ,hogy a testvérem vagy és nekem is hazudsz!!
Leon..De nem tudom ,hogy mondjam el neki érted? Én neked nem akarok hazudni eszem ágába sincs!!
Diego..De már késő nem tudsz vele beszélni látni se akar Téged!
Leon..Óóó, jaj ezt elszúrtam, de nagyon igaz Diego?
Diego..El sajnos ! Ha apát keresed az irodában van . Na én most megyek majd találkozunk szia !
Leon...Szia ! -oda ment hozzá Fran-
Fran..Szia
Leon..Mit?
Diego...Ne tagadd,de tudod mi bánt a legjobban ? Azt ,hogy a testvérem vagy és nekem is hazudsz!!
Leon..De nem tudom ,hogy mondjam el neki érted? Én neked nem akarok hazudni eszem ágába sincs!!
Diego..De már késő nem tudsz vele beszélni látni se akar Téged!
Leon..Óóó, jaj ezt elszúrtam, de nagyon igaz Diego?
Diego..El sajnos ! Ha apát keresed az irodában van . Na én most megyek majd találkozunk szia !
Leon...Szia ! -oda ment hozzá Fran-
Fran..Szia
9.rész
German...Beszélt a Németekkel?
Ramallo....Nem ! Mert nem mondta .
German..Akkor most mondom !
Ramallo....Nem ! Mert nem mondta .
German..Akkor most mondom !
Ramallo....Rendben.
Addig a Studioban Fran és Leon épp akkor ért be .
Leon..Szeretlek ,nekem most mennem kell kicsim később látlak szerelmem szia .
Fran...Rendben szia kicsim.
Diego és Violetta beszélget ,mikor oda megy Leon.
Leon.Sziasztok.
Diego y Vilu..Szia .
Leon..Diego ! Te mit keresel erre apával találkoztál már?
Diego.Igen .
Vilu..Én most megyek Die majd beszélünk nem akarom őt látni szia Die.-mondta majd elment-
8.rész
Violetta bele ütközik abba a fiúba akit vagy 2 nappal ezelőtt látott még amikor jóban volt Leonal.
Diego-...Bocs,nem láttalak.
Violetta..Semmi baj ,ez nem az én napom ma egyébként Violettának hívnak .
Diego..Engem Diegonak.Most érkeztem a Városba apámhoz ki itt dolgozik ebben az épületben.
Diego-...Bocs,nem láttalak.
Violetta..Semmi baj ,ez nem az én napom ma egyébként Violettának hívnak .
Diego..Engem Diegonak.Most érkeztem a Városba apámhoz ki itt dolgozik ebben az épületben.
Violetta...Komolyan? Hogy hívják?
Diego..Gregórió és még a bátyámat is meg kell keresnem.
Violetta...Nem is gondoltam volna a tesódat hogy hívják?
Diego...Leonnak hívják ,talán ismered?
Violetta.....Sajnos ismerem.
Diego...Miért sajnos?
Violetta..Mert nagyon megbántott .
Diego..Mivel?
Violetta..Azzal,hogy állítólag engem szeret ,de ma láttam csókolózni a legjobb barátnőmmel.
Diego....Majd beszélek a fejével.
Violetta .. Okkés köszi ,de ez már nem változtat köztem és Leon közt semmit.
Diego..Ennyire rossz ember lenne?
Eközben a Castillo házban.
German....Ramallo ,Ramallo!
Ramallo...Tessék?!
7.rész
Fede..Ne is törődj velük ,akik csak bántank téged.
Vilu..De nagyon rossz Leont mással látni ,de muszáj elfelejtenem őt akár mennyire is fáj.-mondta szomorúan.-
Eközben a parkban.
Leon ... Szakítanom kell Violettával ,mert én már nem szeretem őt én téged szeretlek.
2014. december 6., szombat
6.rész
Fran és Leon csókja után.
Leon..Szeretlek Franom ,és nem akarlak elveszíteni soha,de soha!
Fran..Én se téged kicsim . -mondta mosolyogva-
Vilu...Federicom . Miért teszik ezt velem?
Fede..nem tudom Vilum.
Vilu..Menjünk innen nem akarom látni őket főleg Leon ,olyan rossz látni,hogy mást csókolgat helyettem -mondta szomorúan-
Leon..Megyünk kicsikém?
Fran..Igen .
5.rész
Vilu...Fede ! Jajj el sem hiszem ,hogy itt vagy -mondta majd megölelte Fedét-
Fede..Hiányoztattok ,és ide kellet jönnöm.
Vilu...Te is nekünk.
Eközben a parkban.
Fran..Jajj Leóm úgy hiányoztál .
Leon..Te is nekem kicsim.
Fran..Marco becsapott minket
Leon..Miért szerelmem?
Fran..Elmondta Caminak ,amit ma látott .
Leon..Jajj ennek nem lesz jó vége .
Eközben a Castillo házban .
Vilu..Fede elmegyünk sétálni ?
Fede...Ezer örömmel.
Elindultak sétálni ,és a parkon keresztül mentek és meglátták,hogy León mást csókolgat.
4.rész
Francesca bele ütközik egy számara teljesen ismeretlen fiúba .
Diego..Bocs , az én hibám ne haragudj . Egyébként Diegonak hívnak na és téged?
Fran...Semmi baj . Engem FRancescanak de hívj csak Frannak . Új vgy még itt ,mert korábban még nem láttalak erre felé?!
Diego..Igen . Nem láttad véletlenül Gregóriót?
Fran..De a tánc teremben van jobbra ,majd a második ajtó. -mondta ,majd elment-
Fran..Jajj végre ,hogy meg vagy Cami ! Tűvé tettem érted az egész Studiot mire megtaláltalak.
Cami..Valami baj van ?
FRan..Beszéltem Marcoval és ő még mindig szeret ,de én már nem szeretem ,és még neki állt feljebb pff
Cami..Fran nézd Marco most nehéz ,de idővel megszokja az egészet . Nekem is rossz volt Brotway-t mással látni ,de most már nem zavar adj neki egy kis időt . De mostt rohanok amúgy Leon keresett azt mondta ,hogy a parkban vár szia Fran.-monda majd elrohant-
Eközben a Castillo házba ,új lakó érkezett Violetta apjának a barátjának a fia Federico.
Angie és Vilu épp akkor ért haza .
3.rész
Vilu és Angie épp sétálni indult ,mikor Angie meglátta Leonnékat.
Angie..Vilu menjünk inkább fagyizni jó? mondta Angie ilyetében.
Vilu..Őő okkés.
Eközben a Studioban Cami már nagyon várja Frant.
Leon és Fran épp akkor lépet be a suliba,Cami egyből oda ment hozzájuk.
Leon-...Én most megyek később látlak kicsim szia.
Fran..Okkés.Szia szívem.
Cami..Ez meg mi volt Francesca?!
Fran..Őő se-semmi mi lett volna?
Cami...Fran ne tagadj semmit mindenről tudok !
Francesca....De-de mégis kitől? Ááh ne mondj semmit ! Marco állj csak meg,de most rögtön!
Marco...Mit akarsz?!
FRan..Marco kértem tőled valamit ,hogy azt senkinek ne mondd el ere Cami meg ezzel vár ,hogy ne is mondjak semmit ,mert mindenről tudd . Miért mondtd el neki ?
Marco..Tudnia kellet róla.
Fran..Nem kellet tudnia róla ! Ez csak az én és a Leon titka .
Marco...Nem veszed észre ,hogy ezzel csak megbántasz?
Fran..Miért bántalak ezzel?
Marco..Mert én még szeretlek ,de te már nem .
Fran..Áh ,hogy neked ez a bajod ,de Marco minden megváltozik egyszer semmi sem tart öröké . mondta majd elment megkeresni Camit.
2014. december 5., péntek
2.rész
Leon és Fran csókja után.
-Szeretlek ésdesem
-Én is ,szeretlek téged Franom.
-De ,ha Vilu megtudja ki fogsz kapni Leó és én azt nem akarom.
Egy hang megszólal a hátuk mögött.
-Xx..Francesca ! Mit műveltek itt ?
Fran ... Mi ..csak..
Marco...Csak? Inkább ne mondj semmit mindent láttam !
Fran....Ne szólj senkinek légyszíves.
Marco ...Még nem tudom lehet elmondom Vilunak z igazságot ,de nem biztos.mondta majd mérgesen elment.
Eközben a Stud!oban.
Mindenki a nagy teremben van kivéve Leon és Fran.
Cami...Marco ! Nem láttad Frant?
Marco..Nem ..vagyis de gyere ki és elmondom .
Cami..Okkés.
Ki mentek a teremből.
Marco..Leon és Fran csókolózott és nem is tagadták,hogy szeretik egymást.
Cami...Tessék? Komolyan ?
Marco ...Komolyan . Én egyből lehidaltam mikor megláttam.
Cami..Elhiszem,de Vilu mit fog szólni hozzá?
Eközben a parkban.
Leon...Szeretlek Franom,és nem érdekel ,hogy a többiek mit fognak mondani én akkor is szeretni foglak.
1. rész
Egy téli nap volt Buenos Ariesben .Violetta és szerelme sétálgat,mikor szembe jön velük egy ismeretlen alak.
![]() |
-Szeretlek .mondta lelkesen Vilu.
-Én is ,szeretlek.mondta Leon
Eközben a Studioban.
-Cami!! Mondhatok valamit?kérdezte Fran.
-Persze.mondta Cami
- őő hát...nekem nagyon tetszik Leó
-Tessék?furcsálkodott Camila.
-Igen ! De nem merek beszélni vele,hisz ő Viluval jár .mondta Francesca szomorúan.
-Fran . Ne szomorkodj.
-Jó. De itt van Leó ,és rossz mással látni .mondta majd elment
Cami oda ment Leon -hoz aki tök egyedül volt.
- Leon ! Beszélhetnénk?
-Persze mondd csak .
- Fran-ról van szó. Nagyon szomorú és szerintem te fel tudnád vidítani ,h megjelennél nála.
-De miért szomorokodik? Várj azt hiszem tudom ,na megyek megkeressem szia Cami. Mondta majd elment.
Leon meg pillantja Frant és oda megy hozzá.
-Szia Leó.
-Szia Fran. Mi a baj?
-őőm . Leó tetszel nekem
-Őőő hát...te is nekem
-Komolyan?
-Igen . Majd csókolózni kezdtek.
2014. november 13., csütörtök
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





.jpg)














.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)



.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)