2015. június 6., szombat

4.évad 5.rész Megcsalás 4/5

Hola Chias !! Ismét itt van az új rész!! Azért van 2 egymás után ,mert nagyon jó dolgok jutnak jó dolgok jutnak eszembe a blogba ! ;)


Hetekkel később ...

Francesca szemszöge ...
Nagyon szédülök napok óta és elég sokszor ájulok el ,meg hányingerem van . León-nal továbbra is együtt vagyunk . Ma szerintem felhívom és megkérem hogy kísérjen el az orvoshoz ,mert már nagyon rosszul érzem magam napok óta . 2 csörgés után fel is vette :
-Szia kicsim -köszönt
-Szia León , át tudsz jönni ?
-Persze
-Rendben ,szia
-Szia
León ha átjön elmondom neki amit akarok nem telefon téma ez ,de nem ám ! Nem sokkal később megérkezett és szokás szerint csókkal köszönt . <3 aztán elmondtam neki és ő bólintott ,hogy igen elkísér . Elmentünk az orvoshoz ..
-Jó napot kisasszony
-Jó napot
Nem sokkal később ...
 -Gratulálok , a gyerekhez
-Tessék ?
-Igen
-Köszönöm ,viszlát -köszöntem el szomorúan és szemeim megteltek könnyel
-Viszlát
Mikor kimentem León magához ölelt és csitítgatni kezdett .
-Shh , ne sírj ! -vigasztalt
-De León  , a gyermekedet várom ! Lefogunk bukni !
-Nem érdekel ki tudja meg ,hogy nekünk gyermekünk lesz ! Ha gyerekem lesz az lesz ! Mi megtartjuk!
-Diego is nagyon furcsa hetek óta !
-Ahogy Vilu is !
Ezzel nem is törődtünk tovább , most kivételesen nálam mentünk ,mert nagyon ki voltam bukva . Örültem is ,hogy León-tól lesz egy kicsim ,meg nem is ,mert ha kiderül akkor .. :((


Violetta szemszöge ...
2 hete ,hogy Diego és én együtt voltunk ! Azóta nagyon rosszul vagyok ma elhatároztam ,hogy elmegyek egy orvoshoz és Diego azt ígérte ,hogy elkísér <3 Az orvosnál várni kelet egy kicsit de aztán :
-Gratulálok ! -mondta
-Mihez ?
-A gyerekhez !
-Köszönöm -mondtam könnybe borult szemekkel
-Viszlát
-Viszlát
Mikor kimentem Diego erősen magához ölelt és simogatta a hátam .
-Ne sírj , semmi baj ! -csitítgatott
-De , Diego nekem nem lehet tőled gyerekem !
-Ne törődj senkivel ! Ő a miénk ! És megtartjuk ! Oké? Kötelességem vigyázni rá ! Hisz az enyém ! Nem fogom eldobni!
-Köszönöm
-Gyere menjünk át nálam !
-Oké
Egy kis időbe telt mire oda értünk mikor megérkeztünk én mentem be először .

                                                          *********
León szemszöge ...
5 hónapja ,hogy Francesca terhes tőlem , hát igen megtartottuk a gyerekünket ! De Violetta pocakja is kerekedik :O Woow ! Ma pedig beszélek vele  !
-Violetta kérdezhetek valamit ?
-Persze !
-Gyereket vársz ? -kérdeztem
-Igen
-Tőlem ?
-Nem !
-Akkor ?
-Diego-tól és tudok arról ,hogy Fran meg a tiédet várja !
-Honnan ?
-Diego mondta el ,mert észre vett e,hogy Fran pocakja kerekedik ! -mondta
-Értem ,de most mi lesz ? Te is mással voltál én is ! És mi is megtartottuk a gyerekünket !
-Hát mi is ! A kicsi születésig Diego-hoz költözöm ! Fran meg költözzön addig ide hozzád ! Hannát magammal viszem mert vele úgy sem bírnál !
-Rendben
  FOLYTATJUK!!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése