Franesca szemszöge...
Tegnap átköltöztem León-hoz Viviennel ,mert Vivi nagyon anyás . És szeretne itt lenni velem . Amit León persze meg is értett , már León nagyon várja a gyerekünket minden nap puszilgatja a hasamat nagyon várja azt csöppséget <3 .
-Lányok gyertek a nappaliba ! -szólt fel a lányoknak León miközben forró csókot nyomot az ajkamra
-Itt vagyunk!
-Üljetek fel a kanapéra ! -mondtam mosolyogva ők pedig felültek
-Mit szeretnétek anya ? -kérdezte Vivien
-Lányok ,én és León gyermeket várunk ! -mondtam
-De anya ... Apa ? -kérdezte Vivi
-Kicsim mindig mehetsz hozzá !
-Apa ,anya hol van ? -kérdezte Virág
-Diego-nál
-Minek ? Ugye nem ? -kérdezte Virág mikor észbe kapott
-Virág , anyukád is kicsit vár -mondtam
-Értettük . Mi fel megyünk oké?
-Persze
-Várunk tesó-puszilták meg a hasam és felmentek
-Nagyszerű -sóhajtottam és leültem a kanapéra
-Mi a baj édesem ? -puszilt homlokon León
-A gyerekeknek ez nem tesz jót,hogy én is mástól vagyok terhes meg Vilu is !
-De nem tehetünk ellene semmit ! Szeretjük egymást !
-Igen ez igaz .
A lányok még jobban várják a picit mint mi azt hittük . León-ról Virág és Hanna tesója is felőlem meg Viviené és Dzsenáé . Vacsora után
-Apa ,mikor születik meg a tesó ?
-Hamarosan .
-Oké ,megyünk aludni-mondták majd felmentek aludni
Mi is felmentünk aludni Fran-t magamhoz szorítva aludtam el .
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése